Zamiast Cocomo jest Fascination

3 e1409860498907

To już koniec sieci klubów Cocomo jak informuje agencja Event. Jednakże od dnia dzisiejszego zamiast Cocomo widnieje tam teraz nazwa Fascination. Lublin przyłączy się do walki miast z siecią klubów ze striptizem.

Cocomo to sieć klubów ze striptizem. W całej Polsce nie brakuje licznych skandali związanych z licznymi oszustwami wobec klientów. Klienci budzą się rano z uszczuplonymi rachunkami bankowymi. Rekordzista w jedną noc wydał w jednym z klubów blisko milion złotych. W Lublinie nie brakuje podobnych sytuacji.

O tym, że sieć klubów Cocomo znika z polskich miast, poinformowała wczoraj na swojej stronie internetowej agencja Event.

Szanowni Państwo po pięciu latach współpracy informujemy, że w dniu dzisiejszym tj. 03.09.2014 marka klubów Cocomo kończy swoją działalność

Zniknięcie sieci klubów go-go nie jest jednak do końca przesądzone. Jak wynika z ustaleń TVN 24, jedna z pragnących zachować anonimowość pracownic klubu potwierdziła, że teraz lokale będą działać nadal, tyle że pod różnymi nazwami. Potwierdzeniem tego może być szyld, który pojawił się w miejscu Cocomo w Lublinie. Zamiast Cocomo widnieje tam teraz nazwa Fascination.

– Oczywiście jesteśmy zainteresowani taką wspólną inicjatywą wobec słabości prawa. Taki lokal nie służy dobrze wizerunkowi miasta. – Krzysztof Żuk, prezydent Lublina

Jakiego koloru parasolek możemy teraz się spodziewać na lubelskim deptaku?

fot. lubliniaki.pl

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.