Zamiast Cocomo jest Fascination

To już koniec sieci klubów Cocomo jak informuje agencja Event. Jednakże od dnia dzisiejszego zamiast Cocomo widnieje tam teraz nazwa Fascination. Lublin przyłączy się do walki miast z siecią klubów ze striptizem.

Cocomo to sieć klubów ze striptizem. W całej Polsce nie brakuje licznych skandali związanych z licznymi oszustwami wobec klientów. Klienci budzą się rano z uszczuplonymi rachunkami bankowymi. Rekordzista w jedną noc wydał w jednym z klubów blisko milion złotych. W Lublinie nie brakuje podobnych sytuacji.

O tym, że sieć klubów Cocomo znika z polskich miast, poinformowała wczoraj na swojej stronie internetowej agencja Event.

Szanowni Państwo po pięciu latach współpracy informujemy, że w dniu dzisiejszym tj. 03.09.2014 marka klubów Cocomo kończy swoją działalność

Zniknięcie sieci klubów go-go nie jest jednak do końca przesądzone. Jak wynika z ustaleń TVN 24, jedna z pragnących zachować anonimowość pracownic klubu potwierdziła, że teraz lokale będą działać nadal, tyle że pod różnymi nazwami. Potwierdzeniem tego może być szyld, który pojawił się w miejscu Cocomo w Lublinie. Zamiast Cocomo widnieje tam teraz nazwa Fascination.

– Oczywiście jesteśmy zainteresowani taką wspólną inicjatywą wobec słabości prawa. Taki lokal nie służy dobrze wizerunkowi miasta. – Krzysztof Żuk, prezydent Lublina

Jakiego koloru parasolek możemy teraz się spodziewać na lubelskim deptaku?

fot. lubliniaki.pl

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.