W środę ulicami Lublina przejdą pielgrzymi, będą utrudnienia w ruchu

W środę 3 sierpnia z Lublina wyruszy 44. Lubelska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Przejście pątników będzie się wiązać z utrudnieniami w ruchu na ulicach Lublina.

Informacje drogowe 3 sierpnia: wyjście pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę

W środę (3.08) około godz. 8.30 z placu Katedralnego wyjdzie pielgrzymka Archidiecezji Lubelskiej na Jasną Górę. Przejście pielgrzymów odbędzie się następującą trasą: ul. Królewska, plac Łokietka, ul. Krakowskie Przedmieście (deptak), Plac Litewski, ul. Krakowskie Przedmieście, Al. Racławickie, al. Kraśnicka, granica miasta Lublin, Konopnica. 

Podczas przejścia grup, kolumna pieszych będzie się poruszać jednym pasem ruchu. Na trasie przejścia pielgrzymów mogą wystąpić utrudnienia w ruchu. W pielgrzymce weźmie udział około 2 tys. pątników. Szczegóły pielgrzymki: Pielgrzymka z Lublina na Jasną Górę 2022. Do kiedy zapisy i jaki koszt?

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Niech łażą po łąkach, ugorach ile chcą, nie po ulicach. To nie Indie a oni to nie „święte krowy”