Ważny temat? Prześlij newsa!

W środę cicha akcja policji. Mandaty z dronów sypią się na kierowców, ale też pieszych i rowerzystów

Spotted Lublin

Mandaty posypią się z powietrza, za sprawą nagrań uwiecznionych przez policyjne drony. Lublin. Kierowcy, piesi i rowerzyści w obiektywach policyjnych dronów Komenda Miejska Policji w Lublinie zapowiada, że w środę (28.08) na ulicach Lublina i drogach powiatu lubelskiego przeprowadzone zostaną działania pod nazwą „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego” (NURD). Jak informują policjanci, ich głównym celem jest […]

Policyjny dron monitorował przejście dla pieszych na al. Witosa

Policyjny dron monitorował przejście dla pieszych na al. Witosa | fot. Dominik Wąsik

Spotted Lublin – Wiadomości Lublin
Dodaj anonimowo Na żywo Przejdź do strony

Mandaty posypią się z powietrza, za sprawą nagrań uwiecznionych przez policyjne drony.

Lublin. Kierowcy, piesi i rowerzyści w obiektywach policyjnych dronów

Komenda Miejska Policji w Lublinie zapowiada, że w środę (28.08) na ulicach Lublina i drogach powiatu lubelskiego przeprowadzone zostaną działania pod nazwą „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego” (NURD). Jak informują policjanci, ich głównym celem jest podniesienie poziomu bezpieczeństwa wśród użytkowników dróg, którzy są najbardziej narażeni na poważne konsekwencje zdarzeń drogowych.

„Policjanci zwrócą szczególną uwagę na zachowania zarówno kierowców samochodów wobec niechronionych uczestników ruchu drogowego, jak i również na zachowania samych niechronionych uczestników ruchu drogowego – pieszych, rowerzystów, kierujących hulajnogami elektrycznymi” – mówi nadkom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

W środowych działaniach wykorzystanych zostanie 7 policyjnych dronów. Funkcjonariusze wykorzystają je do obserwacji zachowań kierujących oraz pieszych. Urządzenia będą rozlokowane w okolicy miejsc niebezpiecznych oraz ruchliwych skrzyżowań.

Spotted Lublin – Wiadomości Lublin

Ważny temat? Prześlij newsa!

Czekamy na Wasze informacje, zdjęcia i filmy.

Bądź na bieżąco z Lublinem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się w naszym mieście.
Najciekawsze wiadomości ze spottedlublin.pl znajdziesz w Google News!

Spotted Lublin – Wiadomości Lublin

Od 2016 roku piszemy o życiu mieszkańców Lublina. Jesteśmy zawsze z nimi: informujemy, interweniujemy, pomagamy. Każdego dnia dostarczamy czytelnikom informacje z naszego miasta i regionu. Wielokrotnie zdobyte przez nas newsy trafiły do ogólnopolskiej prasy, telewizji, radia i Internetu. Jesteśmy jednym z największych portali w Lublinie, który według wyników oglądalności Google Analytics, w marcu 2022 r. odwiedziło ponad 1,7 mln UU.

Pozostałe teksty autora

Dodaj opinię

Powiadomienia
Powiadom o

Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając opinię akceptujesz regulamin. Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Spotted Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

0 opinii
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze teksty

facebook instagram pinterest twitter youtube linkedin tiktok twitch spotify website search menu close arrow-left-short arrow-right-short arrow-right-long arrow-left-long arrow-down check check