W sobotę wybory Kundelka Roku w lubelskim Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt

Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Przed nami wybory lubelskiego „Kundelka Roku 2019”. Konkurs dla czworonogów wszelkiej maści odbędzie się już w sobotę w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie.

We wspólnej zabawie, która rozpocznie się o godz. 12.00, udział wezmą podopieczni Lubelskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt wraz z opiekunami. Do wzięcia udziału w konkursie zaproszone są jednak wszystkie lubelskie psiaki. To doskonała okazja by kochający właściciele pochwalili się swoimi sympatycznymi kundelkami.

Wybory „Kundelka Roku 2019” w Lublinie będą połączone z Dniem Otwartym Schroniska. – „Konkurs kierujemy do wszystkich posiadaczy szczekających czworonogów. W programie również prezentacja podopiecznych Schroniska, oraz edukacja w zakresie mądrej adopcji” – zachęcają organizatorzy.

Czworonogi będą się mogły sprawdzić w takich konkurencjach jak sztuczki, całuśniak, historia adopcji, pies podobny do opiekuna i zakręcone ogony. Na zwycięzców konkurencji będą czekały atrakcyjne nagrody. Podczas finały jury wybierze spośród wszystkich psiaków Kundelka Roku 2019.

Więcej informacji o wyborach na stronie schroniska www.schronisko-zwierzaki.lublin.pl.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.