W sobotę finał charytatywnego turnieju piłkarskiego „Mistrzostwa IT 2019”

DSC 0023
Charytatywny turniej piłkarski Mistrzostwa IT | materiały organizatora

Już w sobotę na orliku przy Szkole Podstawowej nr 57 odbędzie się finał charytatywnego turnieju piłkarskiego „Mistrzostwa IT 2019”. Zebrane pieniądze trafią na pokrycie kosztów wakacji dla dzieci z ubogich rodzin.

W sobotę 25 maja na boisku Orlik przy Szkole Podstawowej nr 57 przy ul. Krasińskiego w Lublinie odbyły się rozgrywki lokalne w ramach 5. edycji charytatywnego turnieju piłkarskiego Mistrzostwa IT.

W rozgrywkach brali udział przedstawiciele wszystkich branż technologicznych, a także specjaliści różnych dziedzin. Turniej miał na celu zebranie środków na wakacje dla wychowanków Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo w Lublinie.

W tym roku rozgrywki lokalne odbywały się w Lublinie oraz w Warszawie. Cztery najlepsze drużyny z Warszawy i Lublina przeszły dalej do turnieju finałowego podczas którego zagrają o puchar Mistrza IT. Reprezentacja Transition Technologies z Warszawy będzie bronić tytułu z 2018 r.

Tak było w ubiegłym roku:

Finał odbędzie się sobotę 8 czerwca 2019 r. na boisku Orlik przy Szkole Podstawowej nr 57 w Lublinie (ul. Krasińskiego 7). Start rozgrywek od godziny 14.00. Mecz finałowy zostanie rozegrany ok. godz. 18.15.

Firmy, których reprezentanci grają w Mistrzostwach IT, przekazały darowizny dla wychowanków ośrodków wsparcia dziennego prowadzonych przez Fundację Szczęśliwe Dzieciństwo. Ofiarowane środki zostaną przeznaczone na pokrycie kosztów wakacji dla dzieci z ubogich rodzin.

plakat mistrzostwa IT 2019 Finał festyn mala

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.