Znalazł w rowie zwłoki mężczyzny. Nie miał przy sobie dokumentów, trwa ustalanie tożsamości

IMG 20180221 100120
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

W godzinach wieczornych policja otrzymała zgłoszenie od jednego z przechodniów. Znalazł on w przydrożnym rowie zwłoki mężczyzny. Teraz trwa ustalanie przyczyn oraz okoliczności jego śmierci.

Zwłoki mężczyzny w rowie

Do zdarzenia doszło w czwartek (14.07) przed godz. 20 na ul. Stary Gaj w Lublinie. Policjanci zostali zaalarmowani przez jednego z przechodniów, który podczas spaceru ujawnił w przydrożnym rowie zwłoki mężczyzny. Ciało znajdowało się w rowie, w zaroślach niedaleko ogrodzenia ogródków działkowych.

Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Przyczynę śmierci wyjaśni sekcja zwłok. Oględziny ciała nie wykazały żadnych urazów, wstępnie wykluczono udział osób trzecich. Trwa ustalanie tożsamości mężczyzny. Może być to trudne, ponieważ nie miał przy sobie żadnych dokumentów. 

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.