W poszukiwaniu czerwonego wieszaka. Tłumy na otwarciu TK Maxx w Skende Shoping [ZDJĘCIA]

Drugi sklep TK Maxx w Lublinie już otwarty 5
Otwarcie TK Maxx w Skende Shopping | fot. MATERIAŁY PRASOWE

Ubrania damskie, męskie i dziecięce, buty, kosmetyki, makarony i oliwy – to kilka produktów, które można znaleźć w nowym sklepie TK Maxx w Skende Shopping. Na otwarcie przyszły tłumy.

Otwarcie drugiego sklepu brytyjskiej sieci TK Maxx w Lublinie odbyło się w czwartkowy poranek. Przed wejściem ustawiała się spora kolejka. Punktualnie o godz. 10 zostały otwarte drzwi do sklepu.

Tłumy ruszyły w poszukiwaniu ubrań i dodatków w okazyjnych cenach. Klientów witał zespół TK Maxx. Prowadzący otwarcie mężczyzna opowiadał o atrakcjach, jakie tego dnia czekają na klientów sklepu.

– Mamy m.in. konkurs „Czerwony Wieszak”. Na terenie sklepu zostało ukrytych 29 wieszaków w różnych kolorach: 25 srebrnych, 3 złote i 1 czerwony. Każdy kolor odpowiada za inną wartość karty upominkowej na zakupy. Ci którzy znajdą wieszaki, mogą zdobyć 100, 500 i nawet 700 zł – mówił.

Wielu mieszkańców zamiast oglądać ubrania, zabrało się za poszukiwania. Przez tłum w sklepie trudno było się przecisnąć. Co chwilę ktoś kogoś potrącał. Wiele osób z naręczem wieszaków szło pospiesznie do przymierzalni. Nie wszyscy spodziewali się takich tłumów.

Nowy TK Maxx w Lublinie jest podzielony na sześć działów: moda damska, moda męska, produkty dla dzieci, akcesoria, obuwie i produkty dla domu.

ZDJĘCIA

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.