W poniedziałek wyszedł z domu, w czwartek znaleźli jego zwłoki w pustostanie. Sprawę bada policja

człowiek leży na ławce ze śniegiem
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Adobe Stock

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności śmierci 58-latka, który w poniedziałek wyszedł z domu i do niego już nie wrócił. W czwartek jego zwłoki znaleziono w opuszczonym budynku.

Zwłoki 58-latka w pustostanie

Do zdarzenia doszło w czwartek (30.11) na terenie gminy Kraśniczyn. Policjanci z Krasnegostawu zostali powiadomieni o zaginięciu 58-letniego mieszkańca tej gminy. Ze zgłoszenia wynikało, że mężczyzna wyszedł w poniedziałek (27.11) z domu i od tamtej pory do niego nie wrócił, ani nie nawiązał kontaktu z bliskimi.

Policjanci po otrzymaniu zgłoszenia od razu przystąpili do poszukiwań zaginionego mężczyzny. Po kilku godzinach ujawniono zwłoki 58-latka w pustostanie znajdującym się na terenie gminy. Policjanci wykluczyli, by do śmierci mężczyzny mogły przyczynić się osoby trzecie.

„Wykonane na miejscu zgonu czynności oraz opinia lekarza pozwalają wstępnie stwierdzić, że przyczyną śmierci mogło być wychłodzenie organizmu” – mówi st. sierż. Anna Chuszcza, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Zarządzona przez prokuratora sekcja zwłok pozwoli szczegółowo określić przyczynę śmierci 58-latka. Trwają czynności w celu szczegółowego wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego zdarzenia.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.