W ponad 100 szkołach nauczanie hybrydowe. Dane Kuratorium Oświaty z 1 października

Uczennica odrabiająca lekcje w maseczce przed komputerem
Uczennica odrabiająca lekcje w maseczce przed komputerem | fot. shutterstock

W ponad 100 szkołach wprowadzono nauczanie zdalne lub hybrydowe w związku z sytuacją epidemiczną na terenie województwa lubelskiego. Kuratorium Oświaty w Lublinie przekazało dane z 1 października.

Koronawirus w szkołach w województwie lubelskim 1 października

Kuratorium Oświaty w Lublinie poinformowało już o ponad 100 szkołach i placówkach oświatowych, w których ze względu na sytuację epidemiczną wprowadzono zmiany w prowadzeniu zajęć. W siedmiu placówkach nauczanie odbywa się wyłącznie zdalnie.

Dane na dzień 01.10.2021 z województwa lubelskiego:

  • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. KRÓLA WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA W LUBLINIE (do 4 października)
  • SAMORZĄDOWE PRZEDSZKOLE PUBLICZNE W PIOTROWICACH „PARKOWE SKRZATY” (do 9 października)
  • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11 IM. STANISŁAWY FILIPINY PALEOLOG W LUBLINIE (do 7 października)
  • NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE „PIOTRUŚ PAN” W LUBLINIE (do 7 października) ZDALNE
  • MIĘDZYNARODOWE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE PADEREWSKI W LUBLINIE (do 1 października)
  • PRYWATNE PRZEDSZKOLE „MOTYLEK” W LUBLINIE (do 8 października)
  • SAMORZĄDOWE PRZEDSZKOLE NR 1 W BIŁGORAJU (do 4 października)
  • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ WE WŁODAWIE (do 4 października)
  • SZKOŁA PODSTAWOWA IM.POLSKI NIEPODLEGŁEJ W ZALESIU (do 8 października)
  • TECHNIKUM MECHANICZNO-ELEKTRYCZNE W BIŁGORAJU W REGIONALNYM CENTRUM EDUKACJI ZAWODOWEJ W BIŁGORAJU (do 4 października)
  • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. JANA KOCHANOWSKIEGO W BIALEJ PODLASKIEJ (do 7 października)
  • SZKOŁA PODSTAWOWA IMIENIA TADEUSZA KOŚCIUSZKI W CZEMIERNIKACH (do 1 października)
  • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. MARII KONOPNICKIEJ W BIAŁEJ PODLASKIEJ (do 3 października)
  • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 9 IM. ŚWIĘTEJ JADWIGI KRÓLOWEJ W BIAŁEJ PODLASKIEJ (do 4 października)
  • BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA W ZESPOLE SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH IM. JANA PAWŁA II W RADZYNIU PODLASKIM (do 3 października)
  • TECHNIKUM W ZESPOLE SZKÓŁ PONADPOSTAWOWYCH IM. JANA PAWŁA II W RADZYNIU PODLASKIM (do 3 października)
  • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W RADZYNIU PODLASKIM (do 4 października)
  • PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W RZECZYCY (do 1 października)
  • TECHNIKUM LEŚNE IM. POLSKIEGO TOWARZYSTWA LEŚNEGO W BIŁGORAJU (do 7 października)
  • TECHNIKUM W BIŁGORAJU W ZESPOLE SZKÓŁ ZAWODOWYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH W BIŁGORAJU (do 4 października)
  • NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE „KOLOROWE PIÓRKA” W LUBLINIE (do 1 października)
  • PRZEDSZKOLE INTEGRACYJNE NIEPUBLICZNE ZGROMADZENIA SIÓSTR KANONICZEK DUCHA ŚWIĘTEGO IM. BŁ. OJCA GWIDONA W LUBLINIE (do 4 października)
  • SZKOŁA PODSTAWOWA W JANOWCU IM. BOHATERÓW 2 DYWIZJI PIECHOTY I ARMII WOJSKA POLSKIEGO (do 7 października)
  • LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE MISTRZOSTWA SPORTOWEGO GÓRNIKA ŁĘCZNA W ŁĘCZNEJ (do 9 października)
  • ZESPÓŁ OŚWIATOWY W JEDLANCE SZKOŁA PODSTAWOWA IM. PPŁK.WACŁAWA REJMAKA PS.”OSTOJA” (do 7 października)
  • SZKOŁA PODSTAWOWA W RYBCZEWICACH (do 8 października)
  • TECHNIKUM NR 2 W ZESPOLE SZKÓŁ NR 2 W PUŁAWACH (do 1 października)
  • LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W MODLIBORZYCACH (do 7 października)
  • SZKOŁA PODSTAWOWA W SPICZYNIE (do 7 października)
  • X XX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KSIĘDZA JANA TWARDOWSKIEGO W LUBLINIE (do 8 października)
  • I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W KRAŚNIKU (do 4 października)
  • III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. UNII LUBELSKIEJ W LUBLINIE (do 7 października)
  • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 51 IM. JANA PAWŁA II W LUBLINIE (do 4 października)
  • BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA W KIJANACH (do 8 października) ZDALNE
  • TECHNIKUM W KIJANACH (do 8 października) ZDALNE
  • SZKOŁA PODSTAWOWA SIÓSTR URSZULANEK UNII RZYMSKIEJ W LUBLINIE (do 1 października)
  • SZKOŁA PODSTAWOWA W STARYCH BOISKACH (do 4 października)
  • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 28 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. SYNÓW PUŁKU ZIEMI LUBELSKIEJ W LUBLINIE (do 4 października)
  • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 21 IM. KRÓLOWEJ JADWIGI W LUBLINIE (do 8 października)
  • VI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W ZESPOLE SZKÓŁ NR 3 IM.MARII DĄBROWSKIEJ W PUŁAWACH (do 4 października)
  • PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W POTOKU WIELKIM (do 4 października)
  • SZKOŁA PODSTAWOWA W RATOSZYNIE DRUGIM (do 8 października)
  • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 40 IM. LUBELSKIEGO LIPCA 1980 W LUBLINIE (do 4 października)
  • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 44 W LUBLINIE (do 4 października)
  • ZESPÓŁ SZKÓŁ ELEKTRONICZNYCH TECHNIKUM ELEKTRONICZNE W LUBLINIE (do 4 października)
  • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W KRAŚNIKU (do 1 października)
  • LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JANA III SOBIESKIEGO W LUBLINIE (do 8 października)
  • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 42 IM. KONSTANTEGO ILDEFONSA GAŁCZYŃSKIEGO W LUBLINIE (do 7 października)
  • PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ORŁA BIAŁEGO W MODLIBORZYCACH (do 4 października)
  • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 57 IM. JANA KOCHANOWSKIEGO W LUBLINIE (do 4 października)
  • PRZEDSZKOLE NR 16 W LUBLINIE (do 4 października)
  • AKADEMICKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE WYŻSZEJ SZKOŁY EKONOMII I INNOWACJI W LUBLINIE (do 4 października)
  • TECHNIKUM NR 2 W RYKACH (do 4 października)
  • SZKOŁA PODSTAWOWA W ŚWIDNIKU MAŁYM (do 1 października)
  • SAMORZĄDOWE PRZEDSZKOLE „TĘCZOWY ZAKĄTEK” W ŚWIDNIKU MAŁYM (do 4 października) ZDALNE
  • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 27 IM. MARII MONTESSORI W LUBLINIE (do 1 października)
  • ZESPÓŁ SZKÓŁ TRANSPORTOWO-KOMUNIKACYJNYCH IM.TADEUSZA KOŚCIUSZKI TECHNIKUM TRANSPORTOWO-KOMUNIKACYJNE W LUBLINIE (do 4 października)
  • TECHNIKUM WE WŁODAWIE (do 1 października)
  • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 52 IM. MARII KONOPNICKIEJ W LUBLINIE (do 4 października)
  • SZKOŁA PODSTAWOWA IM. STEFANA KARDYNAŁA WYSZYŃSKIEGO W WILCZOPOLE-KOLONIA (do 4 października)
  • TECHNIKUM NR 1 W ZESPOLE SZKÓŁ NR 1 IM.S.SEMPOŁOWSKIEJ W PUŁAWACH (do 1 października)
  • PRZEDSZKOLE NR 46 W LUBLINIE (do 4 października)
  • I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM.KS.A.J.CZARTORYSKIEGO W PUŁAWACH (do 1 października)
  • I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOHATERÓW PORYTOWEGO WZGÓRZA W JANOWIE LUBELSKIM (do 3 października)
  • TECHNIKUM PSZCZELARSKIE IM. ZOFII I TADEUSZA WAWRYNÓW W PSZCZELEJ WOLI (do 1 października)
  • PRZEDSZKOLE INTEGRACYJNE NR 5 IM. DOROTY GELLNER W ŚWIDNIKU (do 1 października)
  • TECHNIKUM NR 3 W ZESPOLE SZKÓŁ NR 3 IM.MARII DĄBROWSKIEJ W PUŁAWACH (do 1 października)
  • SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ST.KONARSKIEGO W JABŁONNIE (do 4 października)
  • TECHNIKUM W OPOLU LUBELSKIM (do 1 października)
  • ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNYCH IM. A. I J. VETTERÓW XVI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W LUBLINIE (do 2 października)
  • DWUJĘZYCZNA SZKOŁA PODSTAWOWA EUROPEJCZYK W SZEROKIEM (do 1 października)
  • SZKOŁA PODSTAWOWA W ZESPOLE SZKÓŁ Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. 7 PUŁKU UŁANÓW LUBELSKICH W CYCOWIE (do 4 października)
  • ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 12, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W LUBLINIE (do 2 października)
  • LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W PUCHACZOWIE (do 1 października) ZDALNE
  • ZESPÓL SZKÓŁ W PUCHACZOWIE SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ADAMA MICKIEWICZA (do 1 października) ZDALNE
  • SZKOŁA PODSTAWOWA IM KS JANA TWARDOWSKIEGO W ZEMBORZYCACH TERESZYŃSKICH (do 1 października)
  • MIĘDZYNARODOWA SZKOŁA PODSTAWOWA PADEREWSKI W LUBLINIE (do 1 października)
  • VI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. HUGONA KOŁŁĄTAJA W LUBLINIE (do 4 października)
  • PRZEDSZKOLE NR 50 W LUBLINIE (do 1 października)
  • V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W LUBLINIE (do 2 października)
  • PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE W ZESPOLE SZKÓŁ Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. 7 PUŁKU UŁANÓW LUBELSKICH W CYCOWIE (do 7 października)
  • PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. ADAMA MICKIEWICZA W KRASNYMSTAWIE (do 4 października)
  • CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO W CHEŁMIE (do 4 października)
  • SZKOŁA PODSTAWOWA IM MIKOŁAJA REJA W REJOWCU FABRYCZNYM (do 7 października)
  • TECHNIKUM NR 2 W KRASNYMSTAWIE (do 4 października)
  • I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. STEFANA CZARNIECKIEGO W CHEŁMIE (do 3 października)
  • SZKOŁA PODSTAWOWA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W LEŚNIOWICACH (do 4 października)
  • SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. DOMINIKA MAJA W ZARASZOWIE (do 1 października)
  • SZKOŁA PODSTAWOWA IM.H.SIENKIEWICZA W SIEDLISZCZU (do 7 października)
  • PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE W SIEDLISZCZU (do 4 października)
  • PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. ORLĄT LWOWSKICH W KRASNYMSTAWIE (do 7 października)
  • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 IM. IRENY SENDLEROWEJ W CHEŁMIE (do 3 października)
  • SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻUKOWIE (do 7 października)
  • II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ANDRZEJA FRYCZA MODRZEWSKIEGO (do 4 października)
  • SZKOŁA PODSTAWOWA W OKSZOWIE (do 4 października)
  • TECHNIKUM NR 1 W CHEŁMIE (do 1 października) ZDALNE
  • II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCACE IM.C.K.NORWIDA W KRASNYMSTAWIE (do 1 października)
  • TECHNIKUM ZAKŁADU DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W CHEŁMIE (do 2 października)
  • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. GEN. FRANCISZKA KLEEBERGA WE WŁODAWIE (do 1 października)
  • SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY NIEPEŁNOSPRAWNEJ IM.PROF.Z.SĘKOWSKIEJ W LUBLINIE SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA NR 54 (do 2 października)
  • BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 1 WE WŁODAWIE (do 1 października)



WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.