W piątek pasażerowie będą mogli skorzystać z bezpłatnej linii komunikacji miejskiej

IMG 20190919 062738 resized 20191003 084400742 1
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie w piątek 6 grudnia uruchomi specjalną linię „Mikołajki”. Pasażerowie będą podróżować nią za darmo.

Bezpłatna linia „Mikołajki”

W tym roku, po raz pierwszy 6 grudnia na ulice Lublina wyjedzie specjalna, bezpłatna linia „Mikołajki”. Będzie ona kursowała w godzinach 7.00-15.00 na trasie: Zana Zus – Felin (po trasie linii trolejbusowej 158).

Linię „Mikołajki” będzie obsługiwał trolejbus w świątecznej aranżacji. Na zewnątrz pojazd będzie oklejony grafiką w choinki i płatki śniegu, natomiast o wnętrze trolejbusu zadba grupa „Bombardowanie włóczką”, która na tę okazję przygotuje specjalne ozdoby.

Dodatkowo, podróż pasażerom będzie umilać świąteczna muzyka. Na pasażerów mikołajkowej linii będą również czekały drobne upominki.

Od 7 grudnia świąteczny trolejbus będzie kierowany do standardowej obsługi liniowej i będzie go można spotkać na ulicach miasta do Trzech Króli.

Czytaj więcej: Kontrolerzy biletów w roli Mikołajów. Ważny bilet wynagrodzą słodkim upominkiem

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.