W piątek otwarcie ul. Muzycznej i mostu na Bystrzycy. Koniec parkowania na ulicy

W piątkowe południe miasto udostępni kierowcom remontowaną część ul. Muzycznej i nowy most na Bystrzycy. Oznacza to koniec „dzikiego” parkowania w ciągu ulicy.

 

– Jutro w południe otwieramy ulicę Muzyczną i most na Bystrzycy – informuje Karol Kieliszek z biura prasowego Ratusza. Jeszcze dziś ulica służy wielu kierowcom jako parking, ale od jutra ma to się zmienić.

 

Kierowcy, którzy pozostawiają swoje auta w ciągu ul. Muzycznej, po obu jej stronach, na odcinku od szkół artystycznych do skrzyżowania z ul. Nadbystrzycką i ul. Narutowicza od piątku już tego nie zrobią.

 

– Wykonawca inwestycji pozostawia za wycieraczkami samochodów informacje dla kierowców na temat włączenia ulicy do ruchu, co oznacza, że powinni do tego czasu usunąć stamtąd swoje pojazdy – mówi Kieliszek.

 

Dziś wieczorem, całą noc i jutro rano straż miejska będzie informować kierowców, by nie pozostawiali swoich samochodów na jezdni. – Prosimy, by zastosować się do informacji wykonawcy i próśb straży miejskiej – dodaje Kieliszek.

 

Wraz z zakończeniem realizacji zadania, zmieniła się organizacja ruchu w zakresie wlotu ul. Szczebrowskiego w ul. Muzyczną. Wlot ten, wraz z dopuszczeniem ruchu, będzie funkcjonował na stałe wyłącznie w relacjach prawoskrętnych. Oznacza to, że kierowcy wyjeżdżający z ul. Szczerbowskiego będą zobowiązani skręcić w prawo w kierunku skrzyżowania z ul. Narutowicza, ul. Głęboką i ul. Nadbystrzycką. W ul. Szczerbowskiego będzie można wjechać wyłącznie jadąc od strony mostu. Nie będzie takiej możliwości dla jadących od strony skrzyżowania z ul. Narutowicza, ul. Nadbystrzycką i ul. Głęboką.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.