W nocy z 22 na 23 lutego Galerią Olimp w Lublinie zawładną zainfekowane tajemniczym wirusem przerażające zombie!

Zombie w Galerii Olimp - Noc Zagadek | fot. materiały organizatora

Noc Zagadek to wydarzenie, którego pierwsza edycja przerosła najśmielsze oczekiwania organizatorów – bilety wyprzedały się na tydzień przed rozpoczęciem, a pytania o kolejne edycje spływały na skrzynki mailowe jeszcze na kilka tygodni po wydarzeniu.

Tak pozytywny odbiór tego unikalnego w skali krajowej eventu, zachęcił organizatorów do ponownego połączenia swych mocy przy organizacji kolejnej edycji – Galeria Olimp zapewnia miejsce oraz profesjonalną w każdym calu obsługę techniczną, o zagadki i scenariusz, którego nie powstydziłby się Quentin Tarantino – zadba escape room Let Me Out, całość jednak nie miałaby miejsca bez ekipy Manii Strzelania, która zadba o scenografię i obsługę aktorską wydarzenia.

Pozytywne przyjęcie pierwszej edycji uświadomiło organizatorom, że to właśnie współpraca stanowi przepis na sukces kolejnych edycji

Mania Strzelania to miejsce dobrze znane wśród fanów nietuzinkowej rozrywki. Laser tag arena, czyli ogromna przestrzeń, na terenie której poczujesz się jak komandos w trakcie misji specjalnej – znajdziesz tu prawdziwe miasto z piętrowymi budynkami, które przemierzysz uzbrojony w broń miotająca wiązkami laserowymi. Obiekt ten, sam w sobie doskonale wpisuje się w klimat apokalipsy zombie, który zostanie rozciągnięty na całą galerię.

Noc Zagadek w Galerii Olimp | fot. materiały organizatora

Mania Strzelania, przy współpracy z Ligą Akademicką, Strzelnicą Molon Labe ze Świdnika oraz Studenckim Teatrem Bohema zapewni postacie pojawiające się na terenie eventu – żołnierzy, zombie, lekarzy… – ostatnim razem przypadła ich ponad setka na 600 osób biorących udział w grze!

Scenografia to kolejny temat, za który odpowiada załoga Manii Strzelania – na terenie gry zostaną rozmieszczone worki z piaskiem, ckm, namioty wojskowe, a w tle dochodzić będzie dźwięk wojskowych urządzeń łącznościowych – cała ta otoczka sprawi, że uczestnicy gry poczują się jeszcze bardziej realistycznie.

Noc Zagadek w Galerii Olimp | fot. materiały organizatora

Zombie w ogromnej opustoszałej galerii, tajemniczy wirus i multum zagadek do rozwiązania… Czy potrzeba czegoś więcej by przekonać Cię do wzięcia udziału w Nocy Zagadek?

Laserowy Labirynt to najnowsza atrakcja oferowana przez Manię Strzelania, a uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję przekonać się na własnej skórze, czy dadzą radę go pokonać. W trakcie zabawy w Laserowym Labiryncie wcielisz się w rolę bohatera Mission Impossible starając się uniknąć styczności z laserową pajęczyną rozmieszczoną w pomieszczeniu.

Zombie w Galerii Olimp – Noc Zagadek | fot. materiały organizatora

W trakcie ”Nocy Zagadek” odniesiesz wrażenie, że faktycznie stoisz w epicentrum wydarzeń, zagadki rodem z najbardziej wyszukanych escape roomów, efekty dźwiękowe oraz niepowtarzalna scenografia, a wszystko to dopełnione realistyczną grą aktorską i unikalnym odczuciem klimatu napięcia i grozy – takiego pakietu doznań i emocji nie zapewni Ci, najwyższej klasy kino akcji czy gra komputerowa!

Noc Zagadek w Galerii Olimp | fot. materiały organizatora

Wszystkie znaki wskazują, że Twoja obecność o godzinie 0:01 w nocy z 22 na 23 lutego w Galerii Olimp w Lublinie jest wybitnie wskazana. By wziąć udział w krucjacie przeciwko zagadkowemu wirusowi, musisz zakupić bilet na stronie www.noczagadek.pl i stawić czoła wyzwaniu! Uwaga! Ilość miejsc jest ograniczona, a sprzedaż zakończy się 16.02 lub w momencie wyprzedania wszystkich biletów!

Zgarnij voucher do Manii Strzelania!

Mamy dla Was voucher do Manii Strzelania na laser tag arenę. Co zrobić, żeby zgarnąć voucher? Zasady zabawy są bardzo proste. Wystarczy pod tym artykułem dodać komentarz, w którym powiesz dlaczego właśnie Tobie mielibyśmy przekazać ten voucher. Zabawa trwa do piątku 7 lutego do godz. 12.00. O godz. 13.00 spodziewajcie się wyników w tym materiale – zostanie zaktualizowany.

Ogłoszenie wyników: Spośród wszystkich komentarzy wytypowaliśmy jeden, autorstwa użytkownika Izabela. Wkrótce na skrzynkę mailową otrzymasz wiadomość z instrukcją jak odebrać nagrodę. Zwycięzcy serdecznie gratulujemy i dziękujemy pozostałym uczestnikom za wzięcie udziału. Zachęcamy do brania udziału w naszych kolejnych zabawach.

Ps. Zalecamy podawać prawdziwy e-mail, ponieważ na niego będziemy się kontaktować w sprawie wygranych biletów.

Noc Zagadek w Galerii Olimp | fot. materiały organizatora


8 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Od początku zainteresowała mnie ta akcja jednak wiem że większą zabawe sprawiło by mi strasznie ludzi jako zombi. Jednak nie wiem do kogo czy gdze zgłosić swoją chęć podjęcia takiego działania. Dlatego proszę o kontakt osoby zorientowanej w tym jak mogła bym i czy wogóle jest taka możliwość dołączenia do takiej akcj

  2. Zawsze chciałem pójść do Manii Strzelania🏏, lecz nigdy nie mam czasu🕠. Mam nadzieję, że jeżeli wygram voucher🎫, to wybiorę się z moimi przyjaciółmi🏃‍♂️🏃‍♀️i będziemy się świetnie bawić 🔫. Pójście na taką formę rozrywki było moim marzeniem od lat mam nadzieję że zostanie spełnione🎁.😀

  3. Razem z chłopakiem bardzo dużo pracujemy, mamy mało czasu na spędzanie go wspólnie i aktywnie. Cały tydzień snujemy plany na weekend, a ostatecznie zostajemy w zaciszu domowym. Taki karnet byłby motywacja do wyjścia z czterech ścian, a być może skutkowal by częstym odwiedzaniem lokalu wspólnie ze znajomymi.

  4. Uważam, że taki rodzaj rozrywki to coś dla mnie , przełamanie własnych leków i dobra zabawa najlepiej w towarzystwie przyjaciółek. Aktorzy, efekty specjalne i wizualne przyprawiają mnie o pozytywne dreszcze. Uwielbiam rozwiązywać zagadki , często bywam w pokojach zagadek, ale czegoś takiego jeszcze nie widziałam i nie ukrywam chciałabym spróbować.

  5. Uważam, że to idealna zabawa dla mnie , uwielbiam rozwiązywać zagadki, a aspekt aktorów , efektów dźwiękowych i wizualnych przyprawia mnie o pozytywne dreszcze , uważam, że idealnie odnalazłbym się tam z moimi kochanymi dwoma przyjaciółkami, które równie mocno lubią takie klimaty.

  6. Ja bym chciała ten voucher dla mojego chłopaka (bo on nie może się przekonać do takich imprez i żeby zobaczył ze to jest fajna frajda) i rownież aby pokazać że my kobiety tez możemy być silne i niezwyciężone 😂😀👍przydałaby nam się ta nutka adrenaliny 🙂

  7. Chciałabym mega ten bilet bo każdy mówi ze się wszystkie boje i byłaby okazja pokazać ze strach mnie nie dotyczy a zarazem fajne przeżycie a zbieranie wspomnień to moja pasja 😊

  8. Bo chciałabym poczuć nutkę adrenaliny. Na ostatnim wydarzenie nie mogłam być, co bym z chęcią odrobiła tymi biletami! 😀 pokoje zagadek zwiedzone nie raz, jedziemy z tym 😀