Nowa atrakcja w Lublinie – Laserowy Labirynt. Wejdź w świat laserowych rozgrywek!

Laserowy Labirynt w Manii Strzelania przy Al. Spółdzielczości Pracy 36 w Lublinie

Nowa atrakcja w Lublinie – Laserowy Labirynt w centrum rozrywki Mania Strzelania przy Al. Spółdzielczości Pracy 36 w Lublinie. Koniecznie sprawdźcie to miejsce!

MANIA STRZELANIA – LASER TAG ARENA na stałe już wpisała się w rozrywkowa mapę Lublina. To właśnie w tym miejscu możesz wcielić się w role komandosa i poczuć jak uczestnik misji specjalnej, gry komputerowej lub szkolenia tajnych jednostek. Te 450 m2 to istna gratka dla amatorów mocnych wrażeń – znajdziesz tutaj prawdziwą imitację miasta ze wszystkimi jego smaczkami – piętrowymi budynkami, tajnymi przejściami, a nawet prawdziwym samochodem.

Laser Tag Arena w centrum rozrywki Mania Strzelania

Forma zabawy to taki laserowy paintball – broń i amunicję paintballową zastępuje tutaj broń laserowa. Dodatkowo, obiekt wyposażony jest w game room z okularami VR oraz stanowiskami playstation.

Zawsze jest idealny moment żeby zebrać ekipę znajomych i udać się do Manii Strzelania – zróbcie coś szalonego w tym wolnym czasie, wciel się w rolę agenta służb specjalnych i przemierzaj arenę uzbrojony w broń laserową, strzelaj do przeciwników i zbieraj apteczki. Tu na prawdę poczujesz się jak w grze komputerowej – zrealizujesz rozmaite scenariusze zabawy dostarczając sobie dawkę adrenaliny której nie zapewni Ci myszka i komputer.

Otwarcie Laserowego Labiryntu w Lublinie

Ogromna powierzchnia 450m2 i dobrze wyposażony game room to jednak nie wszystko – na uczestników zabawy czeka nowa atrakcja – laserowy labirynt. Ten rodzaj zabawy to prawdziwa gratka dla miłośników aktywnego spędzania wolnego czasu.

Wchodzicie do ciemnego pomieszczenia, na którego ścianach rozmieszczone są lasery emitujące wiązki świetlne oraz czujniki. To coś jak zaawansowane systemy zabezpieczeń w budynkach rządowych, bankach czy muzeach. W tej interaktywnej grze lasery pełnią rolę przeszkód, a Twoim zadaniem jest przejść pomieszczenie unikając styczności ze świecącymi barierami.

Laserowy Labirynt w Manii Strzelania przy Al. Spółdzielczości Pracy 36 w Lublinie

To już kolejna atrakcja Manii Strzelania, w trakcie której poczujesz się jak agent specjalny. Czy będziesz w stanie zwinnie pokonać wszystkie przeszkody i przejść na druga stronę pomieszczenia? Odpowiedź na to pytanie czeka w Lublinie przy Alei Spółdzielczości Pracy 36 – zbieraj punkty unikając promieni laserowych i przekonaj się jak bardzo intensywnych doznań dostarczy Ci czas spędzony w laserowym labiryncie. Sprawdź swoją zwinność, zmierz się z przyjaciółmi i walcz o nagrody.

Laserowy Labirynt w Manii Strzelania przy Al. Spółdzielczości Pracy 6 w Lublinie

MANIA STRZELANIA – LASER TAG ARENA to doskonałe miejsce na organizacje udanej imprezy.

Ta ogromna przestrzeń kryje w sobie mnóstwo atrakcji czekających na uczestników zabawy – zorganizuj tutaj niezapomniane urodziny, imprezę firmową, czy po prostu spotkanie ze znajomymi.

Na uczestników imprezy czeka vip room, play room ze stanowiskami playstation i okularami VR oraz bez alkoholowy szampan i przekąski, odwiedź nas ze znajomymi – zapraszamy!

Wieczór kawalerski w Manii Strzelania? Doskonały pomysł! Dzięki laserowemu labiryntowi ten wieczór stanie się jednym z tych wspominanych przez lata. Zbliżają się Walentynki, szukasz pomysłu na atrakcyjną, niezapomnianą i niebanalną randkę? Atrakcje w naszym obiekcie nie są skierowane wyłącznie do panów! Zabierz swoja partnerkę na randkę w laserowym labiryncie, niech poczuje się jak Catherine Zeta Jones w ”Osaczonych” pokonując kolejne laserowe przeszkody.

Podsumowując, niezależnie od charakteru i celu spotkania, impreza w Manii Strzelania to gwarancja dobrze spędzonego czasu nie wiejącego nudą – zapraszamy!

Laserowy labirynt, profesjonalny gaming room, okulary VR i ogromna laser tag arena – Mania Strzelania to miejsce, w którym odnajdzie się każdy amator mocnych wrażeń, oferujemy mnogość atrakcji i scenariuszy zabawy oraz możliwość zorganizowania Twojej wyjątkowej imprezy – odwiedź nas już dziś przy Alei Spółdzielczości Pracy 36 w Lublinie i odbierz potężną dawkę adrenaliny! Więcej informacji pod tym linkiem.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.