W niedzielę zakaz parkowania na placu Zamkowym. Pozostawione auta zostaną odholowane na koszt właścicieli

Zakaz parkowania na placu Zamkowym w związku z organizacją Giełdy Staroci w niedzielę 28 sierpnia
Zakaz parkowania na placu Zamkowym w związku z organizacją Giełdy Staroci w niedzielę 28 sierpnia | fot. Dominik Wąsik

W niedzielę 28 sierpnia na placu Zamkowym odbędzie się Giełda Staroci. Organizacja wydarzenia będzie wiązać się z wyłączenia parkowania pojazdów w tym miejscu.

Giełda Staroci Lublin 28 sierpnia

Lubelska Giełda Staroci w Lublinie odbywa się w każdą ostatnią niedzielę miesiąca. Wtedy to właśnie plac Zamkowy i ulica Kowalska zamienia się w wielki targ, gdzie znajdziemy najróżniejsze przedmioty. Tego dnia do Lublina zjeżdżają się wystawcy z całej Polski.

„Wystawcy przywożą bardzo ciekawy towar z różnych epok i z całej Europy. Przedmioty użytku w gospodarstwach domowych wsi i miast, których dzisiaj już nie kupicie i nie zobaczycie w użytku a tylko w muzeum i oczywiście na targach staroci” – zachęcają organizatorzy wydarzenia.

Tutaj nie parkuj

Organizacja Giełdy Staroci za każdym razem wiąże się z czasowymi utrudnieniami dla kierowców w centrum Lublina. Nie inaczej będzie i tym razem.

Na placu Zamkowym już ustawiono tablice informujące kierowców o zakazie parkowania samochodów w obrębie całego placu Zamkowego w niedzielę 28 sierpnia w godzinach 3-18. Pozostawione w tym miejscu samochody zostaną odholowane na koszt właścicieli pojazdów.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.