W niedzielę na Słonecznym Wrotkowie „Sportowe rozpoczęcie wakacji”

Już jutro 5.07.2015 na Słonecznym Wrotkowie odbędzie się impreza plenerowa „Sportowe rozpoczęcie wakacji”, organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla najmłodszych.

W niedzielę Słoneczny Wrotków zaprasza dzieci i rodziców na imprezę plenerową pt.: Sportowe rozpoczęcie wakacji. Organizatorzy zapewniają dobrą zabawę dla dzieci w wieku 5-12 lat i atrakcyjne konkurencje, w których będą mogli wykazać się dorośli.

W trakcie imprezy przeprowadzona zostanie akcja informacyjna na temat bezpiecznego wypoczynku. Dzień pełen sportu i zabawy rozpocznie się 5 lipca o godz. 10.00 w ośrodku Słoneczny Wrotków.

W programie:

– gry i zabawy
– nauka tańca
– wspólne zabawy z rodzicami
– konkursy z nagrodami
– mecze na dmuchanym boisku
– akcja informacyjna na temat bezpiecznego wypoczynku.

bezpeiczna lubelszczyzna

 Fot. Materiał organizatora 

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.