W niedzielę mecz Motor Lublin – Stal Rzeszów. Będą utrudnienia w ruchu

Arena Lublin
Stadion miejski Arena Lublin | fot. Dominik Wąsik

W niedzielę, 31 października, na stadionie Arena Lublin odbędzie się mecz piłki nożnej II ligi Motor Lublin – Stal Rzeszów. Kierowców czekają utrudnienia w związku z meczem.

Motor Lublin – Stal Rzeszów 31.10.2021

W niedzielę o godz. 16:00 na stadionie Arena Lublin przy ulicy Stadionowej 1 odbędzie się mecz II ligi piłki nożnej pomiędzy drużynami Motor Lublin – Stal Rzeszów.

W związku z wydarzeniem, na ulicach przyległych do obiektu tj. Stadionowa, Lubelskiego Lipca 80, Muzyczna, a także Plac Dworcowy i Dworcowa mogą występować utrudnienia w ruchu.

„Możliwe jest czasowe zamknięcie ulic. Funkcjonariusze w razie potrzeby będą kierować mieszkańców na alternatywne trasy” – informuje kom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.