W MediaMarkt zamiast kupować możesz też wynajmować sprzęt!

Media Markt Strefa Usług
Media Markt Strefa Usług

Rośnie zainteresowanie Polaków zrównoważonym stylem życia i odpowiedzialnymi zakupami. Doskonale rozumie to sieć MediaMarkt, która oferuje teraz możliwość wynajmu sprzętu elektronicznego – w pierwszej kolejności najnowszych modeli smartfonów, iPadów i iWatchów. Nowoczesne technologie stają się dostępne na wyciągnięcie ręki, bez konieczności ich kupowania.

RentMe w MediaMarkt

Zmiany w obszarze zielonej transformacji związane z odpowiedzialnym podejściem konsumentów do zakupów stają się coraz bardziej widoczne. Użytkownicy nowych technologii wykazują rosnące zainteresowanie produktami zużywającymi mniej energii i wody czy wyprodukowanymi w sposób zrównoważony. Świadomość ekologiczna konsumentów przekłada się również na zapotrzebowanie na usługi wspierające odpowiedzialne korzystanie z urządzeń elektronicznych.

MediaMarkt wspiera swoich klientów w prowadzeniu zrównoważonego życia zarówno w zakresie produktów, jak i usług. Teraz do oferty sklepu dołączyła usługa „RentMe” – długoterminowy wynajem najnowszych modeli smartfonów, z możliwością wymiany na inny w trakcie trwania umowy. Usługa została wprowadzona we współpracy z bankiem BNP Paribas i odpowiada na potrzeby szerokiej grupy użytkowników nowoczesnej elektroniki.

Dzięki temu rozwiązaniu przedłużamy życie sprzętom, które mogą później służyć innym, a jednocześnie możemy cieszyć się najnowszymi modelami telefonów bez ponoszenia wysokich kosztów zakupu. Koncepcja wynajmu sprzętu idealnie wpisuje się więc w popularną aktualnie filozofię less waste.

„Naszą ofertę wynajmu smartfonów kierujemy do klientów, którzy chcą być na bieżąco z nowinkami, a jednocześnie ważny jest dla nich wpływ dokonywanych wyborów na środowisko. Usługa „RentMe” obejmuje topowe modele telefonów i umożliwia ich regularną wymianę na nowszy model lub wykup urządzenia na własność. Wybierając opcję wymiany, klient ma pewność, że dotychczasowy smartfon trafi do obiegu wtórnego i zapewnia w ten sposób pełny cykl życia produktu. Zapraszamy do naszych sklepów, gdzie pracownicy przedstawią szczegóły oferty dla wybranego produktu” – mówi Mariusz Wielgomas, dyrektor sklepu MediaMarkt w CH Atrium Felicity w Lublinie.

„RentMe” daje klientom MediaMarkt pełny dostęp do nowinek, a jednocześnie wspiera odpowiedzialne użytkowanie produktów i ogranicza tworzenie elektroodpadów. Korzystając z tej usługi możemy wynająć smartfona na 24 lub 30 miesięcy, z opcją wymiany na nowszy model już nawet po 18 miesiącach (w zależności od modelu). W ofercie dostępne są wybrane modele smartfonów i tabletów (najnowsze modele marek Apple i Samsung):

  • Smartfony Samsung (np. Galaxy Z Flip 3, Galaxy Z Fold3, Galaxy S21, Galaxy S22 Ultra)
  • Smartfony Apple (np. iPhone 12, iPhone 13 Pro Max)
  • iPady i iWatche Apple
Media Markt Rent Me wynajmij smartfon
Media Markt RentMe wynajmij smartfon

Klient otrzymuje urządzenie nowe, ubezpieczone na wypadek awarii, kradzieży, czy zniszczeń, a płatność za wynajem jest w formie stałej, miesięcznej opłaty. Usługa „RentMe” dostępna jest w sklepach stacjonarnych sieci MediaMarkt, które w Lublinie znajdziemy w CH Atrium Felicity i przy ul. Zana 31. Warto poprosić obsługę o przygotowanie kalkulacji.

Lubelskie sklepy MediaMarkt są otwarte dla klientów od poniedziałku do soboty w godzinach 9-21. W niedziele handlowe MediaMarkt w CH Atrium Felicity czynne jest w godz. 9-20, natomiast MediaMarkt przy ul. Zana 31 w godz. 10-19.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.