W Lublinie znów popada. Ciemne chmury nadciągają nad miasto. Sprawdź, gdzie już pada deszcz MAPA

ulewa deszcz
Ulewa deszcz | fot. Dominik Wąsik

W ciągu najbliższych godzin w Lublinie znów zacznie padać. Od południowego zachodu do miasta zbliżają się ciemne chmury. Mniej więcej od godziny 15:00 będzie padać.

Znów popada nad Lublinem

Strefa opadów nadciąga znad województwa świętokrzyskiego. Wszystko na to wskazuje, że opady deszczu powinny dotrzeć do Lublina około godziny 15:00. Dzisiejsza burza nie powinna spowodować większych zniszczeń. Nie powinno być też tak intensywnych opadów, jak podczas wczorajszych nawałnic, po których strażacy mieli sporo pracy.

Gdzie pada? Mapa i radar opadów

Prognoza pogody dla województwa lubelskiego – 11 czerwca

W dzień zachmurzenie umiarkowane, okresami duże. Miejscami przelotne opady deszczu, lokalnie możliwe słabe burze. Prognozowana wysokość opadów w burzach do 10-15 mm. Temperatura maksymalna od 22°C do 25°C. Wiatr słaby i umiarkowany, przeważnie zachodni. W czasie ewentualnych burz wiatr porywisty.

W nocy zachmurzenie małe i umiarkowane. Początkowo na wschodzie możliwe słabe, przelotne opady deszczu. W drugiej połowie nocy lokalnie możliwe krótkotrwałe mgły ograniczające widzialność do 500 m. Temperatura minimalna od 8°C do 10°C. Wiatr słaby, na północy okresami umiarkowany, z kierunków zachodnich.

Sprawdź szczegółową prognozą 3-dniową prognozę pogody: Trzydniowa prognoza pogody dla woj. lubelskiego. Odpoczniemy od gwałtownych zjawisk. Nieco się ochłodzi

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.