W Lublinie powstanie Centrum Historii Sportu

Centrum Historii Sportu

Po wielu latach oczekiwań w Lublinie powstanie Centrum Historii Sportu. Wystawa będzie poświęcona bogatej historii lubelskiego sportu. Wszelkie pamiątki z przeszłości jak i przyszłości będą znajdowały się właśnie w tym miejscu, gdzie każdy będzie mógł przyjść i podziwiać.

Na przestrzeni lubelskiego stadionu Arenie Lublin do końca tego roku, a dokładnie do grudnia ma powstać Centrum Historii Sportu. Ekspozycja w swoim założeniu służyć ma nie tylko środowisku sportowemu, ale również mieszkańcom Lublina, którzy dostaną możliwość zapoznania się z bogatą historią oraz ze szczegółami współczesnych wyników osiąganych przez lubelskich sportowców.

Masz pamiątki, które chowasz po rogach domu? Podaruj lub wypożycz na rzecz wystawy Centrum Historii Sportu. Mogą być to zdjęcia, stroje sportowe, piłki, rowery, akcesoria sportowe czy inne pamiątki związane z lubelskim sportem.

Poszukujemy pamiątek związanych z dziejami sportu, które moglibyśmy wykorzystać podczas tworzenia ekspozycji. Poszukujemy zdjęć, strojów sportowych, piłek, rowerów, motocykli żużlowych, akcesoriów lekkoatletycznych jak też innych śladów przeszłości, odnoszących się do historii wszystkich dyscyplin sportu - mówi Miłosz Bednarczyk, rzecznik prasowy MOSiR

Organizatorzy proszą również o udostępnienia zdjęć w celu reprodukcji.

Osoby, które zechcą wesprzeć inicjatywę i podzielić się posiadanymi pamiątkami oraz wiedzą prosimy o kontakt:

tel.: 724 990 025

mail: [email protected]

fot. MOSiR

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.