W Lublinie powstał Supercharger Tesli. Można tu ładować 4 Tesle w jednym czasie

Budowa superchargera Tesli w Lublinie
Budowa superchargera Tesli w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Na mapie Tesli widoczne są kolejne stacje Supercharger. Jedna z superszybkich ładowarek do samochodów Tesla powstała w Lublinie, przy centrum handlowym Skende / Ikea.

Supercharger Tesla w Lublinie

Supercharger Tesli mieści się na tylnym parkingu centrum handlowe Skende / Ikea przy al. Spółdzielczości Pracy 88 w Lublinie. Lublin jest kolejną lokalizacją w Polsce pozwalającą właścicielom Tesli na szybkie ładowanie w sieci producenta ich samochodów.

Supercharger Tesla Lublin został oddany do użytku 1 października 2022 r. Nowy Supercharger posiada 4 stanowiska v3 o mocy 250 kW każde. Ładowarka do samochodów Tesla jest dostępna całodobowo.

Zobacz także: Lublin – gdzie naładować samochód elektryczny? Lista stacji ładowania

Budowa superchargera Tesli w Lublinie
Budowa superchargera Tesli w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.