W Lublinie otworzy się pierwsza w Polsce czekoladziarnia „Czekoladowa Solidarność”

kaband shutterstock e1492700186416

Już w najbliższy weekend w Lublinie, a dokładnie w Galerii Olimp będzie miało miejsce otwarcie pierwszej w Polsce czekoladziarni należącej do lubelskiej marki „Solidarność”.

 

W najbliższy weekend, 22-23 kwietnia w Galerii Olimp w Lublinie, odbędzie się „Weekend z czekoladą”. Wydarzenie to zainauguruje działalność nowej czekoladziarni związanej ze słynną lubelską marką „Solidarność”. Miejsce, które nosi nazwę „Czekoladowa Solidarność” będzie pierwszym takim lokalem w Polsce.

 

W programie „Weekendu z czekoladą” znajdują się m.in. temperowanie czekolady, przygotowywanie trufli czekoladowych, komponowanie kreatywnych deserów oraz czekoladowe warsztaty dla dzieci i dorosłych.

 

Gościem specjalnym otwarcia nowej czekoladziarni będzie chocolatierka i pasjonatka czekolady Joanna Olszewska, znana m.in. z telewizyjnych programów kulinarnych. Podczas wydarzenia lublinianie będą mieć okazję poznać proces tworzenia czekolady, dowiedzieć się jak zbiera się ziarno kakaowca oraz jak przygotować samemu czekoladowy deser.

 

Program

12:00 – 12:30 Temperowanie czekolady

13:30 – 14:00 Przygotowywanie trufli czekoladowych

15:00 – 15:30 Komponowanie kreatywnych deserów

16:30 – 17:00 Czekoladowe warsztaty dla dzieci i dorosłych.

Uczestnictwo w pokazach jest bezpłatne, nie obowiązują też na nie zapisy.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Ja tam lubię najbardziej moje Drinking chocolate Krugera, np. bananową, mniam 🙂