W Lublinie i regionie zapowiadają przymrozki, a po nich ocieplenie do 17 st. C

przymrozek
Przymrozek | fot. Adobe Stock

W nocy z poniedziałku na wtorek w Lublinie i regionie możemy się spodziewać przymrozków. IMGW wydał ostrzeżenie, że temperatury mogą spaść do nawet 5 stopni poniżej zera.

Przymrozki w nocy

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie przed przymrozkami. Najbliższej nocy – z poniedziałku na wtorek – wystąpią ujemne temperatury. Prognozuje się temperaturę minimalną powietrza od minus 3 stopni Celsjusza do minus 1 stopnia, a przy gruncie od minus 5 do minus 3 stopni Celsjusza.

Wiosennie ma się zrobić dopiero w środę, wówczas temperatura ma wynieść 13 stopni Celsjusza, a dzień później do 17 stopni. Jednak na święta meteorolodzy znów przewidują załamanie pogody i nocne przymrozki. Ponadto w Wielki Piątek i Wielką Sobotę synoptycy prognozują opady deszczu.

Szczegółową prognozę pogody na święta Wielkanocne opublikujemy w najbliższych dniach.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.