W Kraśniku zamkną główną ulicę. Kierowców czekają objazdy przez 4 miesiące

Drogowcy zamkną na 4 miesiące ul. Urzędowską w Kraśniku | fot. Wojciech Wilk
Drogowcy zamkną na 4 miesiące ul. Urzędowską w Kraśniku | fot. Wojciech Wilk

Budowa tzw. obwodnicy północnej to ważna inwestycja dla Kraśnika. W związku z kolejnym etapem prac od 9 marca ul. Urzędowska będzie zamknięta, a kierowcy będą musieli skorzystać z objazdów.

Zamknięcie ulicy Urzędowskiej w Kraśniku

Realizacja przez Zarząd Dróg Wojewódzkich rozbudowy drogi wojewódzkiej nr 833 (w Kraśniku jej częścią jest obecnie ul. Urzędowska), wiąże się z zakrojonymi na szeroką skalę pracami budowlanymi. To z kolei oznaczać musi utrudnienia w ruchu drogowym.

Dlatego od 9 marca (utrudnienia potrwają do połowy czerwca) nastąpi zamknięcie ul. Urzędowskiej na odcinku od ul. Granicznej do ul. Słowackiego. W związku z powyższym wykonawca – firma PBI Infrastruktura – przewidział wprowadzenie objazdów.

Dla pojazdów do 7 ton:

  • do dzielnicy fabrycznej przez – ul. Graniczną, ul. Krasińskiego, ul. Słowackiego;
  • do dzielnicy starej przez – ul. Słowackiego, ul. Krasińskiego, ul. Graniczną.

Dla pojazdów powyżej 7 ton:

  • do dzielnicy fabrycznej przez – ul. Nadstawną (światła przy SP nr 3), Wyżnicę Kolonia, Wyżnicę, Wyżniankę, Wyżniankę Kolonia, ul. Krasińskiego, ul. Słowackiego;
  • do dzielnicy starej przez – ul. Słowackiego, ul. Krasińskiego, Wyżniankę Kolonia, Wyżniankę, Wyżnicę, Wyżnicę Kolonia, ul. Nadstawną (światła przy SP nr 3).
101732777 3114664315259890 2657118991260057600 o
Projekt drogi wojewódzkiej nr 833 Chodel- Kraśnik

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.