W Kraśniku powstanie galeria handlowa. Wiemy, jakie sklepy się w niej znajdą

shopping center 318602 1280 e1480581487180

Na działce pomiędzy al. Niepodległości a ul. Inwalidów Wojennych w Kraśniku Fabrycznym ma powstać duża galeria handlowa. Obecnie trwają prace projektowe. Wiemy, jakie sklepy znajdą się w galerii.

INBAP Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych, wywodzący się z Białej Podlaskiej i posiadający siedem funkcjonujących obiektów handlowych oraz cztery projekty będące w fazie realizacji w Polsce rozpoczyna realizację kolejnej inwestycji właśnie w Kraśniku.

Dwukondygnacyjna galeria o powierzchni ponad 8 500 m2 zostanie zrealizowana w ścisłym centrum Kraśnika Fabrycznego, przy Alei Niepodległości, w bezpośrednim sąsiedztwie marketu spożywczego Lidl, marketu Kaufland, marketu budowlanego Mrówka i bazaru miejskiego, w obszarze wysoko rozwiniętej zabudowy mieszkalno-usługowej.

– Obecnie trwają prace projektowe, przystąpiliśmy także do procesu komercjalizacji obiektu. Proces wynajmu lokali będzie tym bardziej sprawny, że rozmowy prowadzimy także z naszymi stałymi partnerami – markami, które funkcjonują w naszych istniejących obiektach – informuje Katarzyna Czajkowska, rzecznik prasowy INBAP.

McDonald’s w Kraśniku

Jak zdradza inwestor w galerii handlowej znajdą się takie marki jak: restauracja McDonald’s, CCC, Empik, Diverse, Cropp, House, Reserved, Sinsay, Martens Sport czy Carry.

– Liczmy na obecność także lokalnych przedsiębiorców. Naszym celem jest stworzenie atrakcyjnej oferty zakupowej na realizację codziennych potrzeb mieszkańców- dodaje Czajkowska.

– Nasza inwestycja ma przyciągnąć klientów, którzy do tej pory jeździli na zakupy do Lublina, a nie być konkurencją dla lokalnych sklepów. W galerii znajdą się sklepy sieciowe do tej pory nieobecne w Kraśniku, nie planujemy też marketu spożywczego, ze względu na bliskość kilku takich marketów oraz lokalnego targowiska – informuje Bartłomiej Paczóski z INBAP.

Obiekt usługowo-handlowy powinien zapewnić prace kilkuset osobom, ponieważ w takim obiekcie musi być zmianowa, ze względu na wydłużone godziny otwarcia centrum oraz jego dostępność dla klientów przez 7 dni w tygodniu.

INBAG Kraśnik

Obiekt usługowo-handlowy będzie nosił nazwę INBAG Kraśnik. W planowanej galerii handlowej znajdzie się podziemny parking na blisko 200 samochodów. Projekt powinien zostać zrealizowany w 2018 roku.

DW

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.