W kilka tygodni ukradł ze sklepu 42 butelki wódki. 35-latek jest dobrze znany policji

alkohol wódka akcyza
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Policjanci zatrzymali 35-letniego mieszkańca Lublina, który w tym samym sklepie w ciągu kilku tygodni dokonał kradzieży 42 butelek wódki.

Amator mocnych alkoholi zatrzymany

O serii kradzieży wódki w jednym ze sklepów zostali powiadomieni policjanci z 7. komisariatu. Na przestrzeni kilku ostatnich tygodni zginęły 42 butelki tego samego alkoholu o łącznej wartości ponad 2300 złotych.

Policjanci od razu zabezpieczyli monitoringi. Za wszystkimi kradzieżami stał ten sam mężczyzna. Sprawca przychodził do sklepu niemal codziennie i kradł po 2-3 butelki, które wynosił pod ubraniem.

Kryminalni nie mieli trudności z ustaleniem danych sprawcy. Okazało się, że to dobrze znany funkcjonariuszom recydywista – 35-letni mieszkaniec Lublina. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty kradzieży.

Sprawca przyznał się do popełnienia przestępstwa. Alkoholu jednak nie odzyskano. Za kradzież w recydywie grozi do 7,5 roku więzienia.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.