W Hrubieszowie powstanie Park Handlowy

Strabag Hrubieszow

W Hrubieszowie powstanie pierwszy Park Handlowy. Wartość inwestycji wyniesie 5 mln złotych i powstanie 30 nowych miejsc pracy.

Parterowy obiekt o powierzchni całkowitej 2 723 mkw. z parkingiem na 70 samochodów powstanie w centrum handlowym miasta, pomiędzy ul. Dworcową i ul. Kolejową, przy drodze krajowej nr 5.

Inwestycja została podzielona na dwa etapy, a wykonawca do połowy marca 2017 r. odda pierwszy jej etap. Wartość kontraktu wynosi 5 mln PLN netto, a całej inwestycji 8 mln PLN netto.

Obiekt w I etapie zostanie przeznaczony na 6 sklepów marek, które dotąd nie były dostępne w Hrubieszowie. Na 1 979 mkw. powierzchni handlowej obecne będą takie marki, jak m.in. PEPCO, CCC, KiK i RTV Euro AGD.

– Polska jest jednym z najważniejszych, zaraz po Rosji, rynków centrów handlowych w regionie Europy południowo-wschodniej. Znajduje się też w pierwszej trójce najaktywniejszych. Pokazuje to, że oczekiwania klientów i aktywność deweloperów nie koncentrują się tylko na największych miastach w kraju. Hrubieszów jest bardzo dobrym dowodem na to, że wschodnie i południowe rejony kraju sukcesywnie się rozwijają – mówi Jacek Kowalski, dyrektor zarządzający w Dyrekcji Budownictwa Ogólnego STRABAG Sp. z o.o.

Park Handlowy wspólnie z obecnie działającym w tym miejscu Centrum Handlowym MAX, w którym już znajdują się: supermarket Carrefour, Jysk, Martes Sport, Media Expert, Natura, Textil Market, Meble Bodzio, My Center, będzie jedynym wielkopowierzchniowym kompleksem w Hrubieszowie, o powierzchni ponad 10000 m2. Zasięg oddziaływania to 30 tys. potencjalnych klientów mieszkających w odległości 15 min od niego oraz ponad 70 tys. mieszkańców Hrubieszowa i okolic. Jednocześnie lokalizację tę dzieli ok. 20 km od granicy polsko-ukraińskiej, będzie zatem atrakcyjna dla klientów zza wschodniej granicy kraju. Najbliższe konkurencyjne ośrodki handlowe znajdują się w odległości ok. 50 km – w Chełmie i Zamościu.

Nowe miejsca pracy

W Parku Handlowym powstanie 30 nowych miejsc pracy w usługach handlowych.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. super w końcu coś się dzieje w Hrubieszowie. dobrze że się rozwija, zawsze jakieś to atrakcje i nowe miejsca pracy.