W czwartek wyszedł z domu i oddalił się w nieznanym kierunku. Ktoś widział 67-latka?

Mieczysław Hetman
Zaginął 67-letni Mieczysław Hetman | fot. KMP Lublin

Policjanci z Komisariatu w Niemcach poszukują zaginionego 67-latka, który w czwartek wyszedł z domu i oddalił się w nieznanym kierunku.

Do zaginięcie 67-letniego Mieczysława Hetmana doszło w czwartek 30 lipca na terenie gminy Niemce pod Lublinem. Mężczyzna wyszedł z domu i oddalił się w nieznanym kierunku. Do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał jakiegokolwiek kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego: wzrost 180 cm, waga około 70 kg, sylwetka szczupła, włosy siwe, krótkie, oczy koloru niebieskiego. W dniu zaginięcia ubrany był w spodnie dresowe koloru niebieskiego, bluzkę z krótkimi rękawami koloru niebieskiego z napisami na przodzie.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego proszę kierować bezpośrednio do dyżurnego Komisariatu Policji w Niemcach pod nr tel.: 47 811 12-10 lub 112.

68 172469
Zaginął 67-letni Mieczysław Hetman | fot. KMP Lublin

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.