W 30 sekund otworzył zamknięty samochód i nim odjechał. Kto widział skradzione auto?

Skradziony Peugeot Rifter o nr rej. PZ 512XA
Skradziony Peugeot Rifter o nr rej. PZ 512XA | nadesłane

Właściciele samochodu zgłosili sprawę policji, ale postanowili szukać go także na własną rękę. Do kradzieży doszło w sobotę na parkingu przed parkiem rozrywki Magiczne Ogrody koło Kazimierza Dolnego.

Kradzież samochodu w 30 sekund

Do kradzieży doszło w sobotę (7.08) o godz. 12.20 na parkingu przed parkiem rozrywki Magiczne Ogrody w Trzciankach (k. Kazimierza Dolnego).

„Złodziejowi wystarczyło 30 sekund, aby odjechać pojazdem. Poszukiwane auto to Peugeot Rifter nr rejestracyjny PZ512XA” – pisze właścicielka skradzionego auta.

Jeśli ktoś ma jakieś informacje na temat tego pojazdu, proszony jest o kontakt z policją.

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Zmora! Mi też buchnęli kiedyś auto spod bloku, audi a4 – teraz mam taka cyfrowa blokadę na CANLOCK i mogą mnie… Policja prędzej mandat wstawi niż to znajdzie.

  2. Ktoś tu miał dorobiony kluczyk… Sprawdził bym „sprzedawce” najpierw bo tylko ktoś z kluczykiem może podejść i szybko otworzyć auto niebudząc podejrzeń. GPS i heja! Znalazł Was bez problemu, szukać tego auta na innych blachach.

  3. Wiem co Państwo czują 🙁 4 września o godzinie 13:14 ukradli mi w tym samym miejscu Toyotę Rav4 🙁