Voucher na 5 lub 15 zł za zakupy z kartą Moja Biedronka – zasady promocji

biedronka
Zdjęcie ilustracyjne

Do Biedronki powróciła promocja dla klientów robiących zakupy z kartą Moja Biedronka. Klienci mogą otrzymać voucher o wartości 5 lub 15 złotych na kolejne zakupy.

Voucher na zakupy do Biedronki

Zasady promocji są bardzo proste. Wszyscy ci, którzy posiadają kartę Moja Biedronka, w kwietniu otrzymają voucher w wysokości 15 zł za każde zakupy powyżej 99 zł. Voucher w wysokości 5 zł przysługuje wtedy, kiedy wartość koszyka przekroczy 69 zł.

Vouchery można wykorzystać w ciągu dwóch dni handlowych od momentu ich otrzymania. Jak je wykorzystać? Wystarczy zrobić zakupy za taką samą kwotę, jak ta, dzięki której otrzymało się voucher i mieć przy sobie kartę Moja Biedronka.

Oferta obowiązuje od 1 do 30 kwietnia, a z promocji można skorzystać maksymalnie raz dziennie. Co ważne, klienci mogą skorzystać z promocji każdego dnia, przez cały miesiąc.

Wyłączenia z promocji

Z zakupów uprawniających do skorzystania z promocji wyłączone są napoje alkoholowe, wyroby tytoniowe oraz preparaty do początkowego żywienia niemowląt, a także płatności za jakiekolwiek usługi oraz doładowania, w tym doładowania do telefonów, karty podarunkowe czy doładowania kart podarunkowych.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.