Volvo wjechało w bok auta na minuty. Do szpitala trafiły dwie osoby, w tym dziecko

Ciężarowe volvo wjechało w bok toyoty yaris należącej do wypożyczalni Panek CarSharing | fot. nadesłane

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło na rondzie im. por. Henryka Cybulskiego. W wyniku zderzenia pojazdów dwie osoby, w tym dziecko, trafiły do szpitala.

Do wypadku doszło w czwartek przed godz. 9 na rondzie im. por. Henryka Cybulskiego w Lublinie. Doszło tam od zderzenia samochodu ciężarowego marki Volvo oraz Toyotą Yaris, która należy do wypożyczalni aut na minuty Panek CarSharing.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca toyotą jechała od strony ul. Mełgiewskiej w kierunku al. Witosa, czyli na rondzie skręcała w lewo w ul. Grafa. Z kolei mężczyzna kierujący ciężarowym volvo poruszał się od strony ul. Turystycznej i również jechał w kierunku al. Witosa.

Ciężarowe volvo wjechało w bok toyoty yaris należącej do wypożyczalni Panek CarSharing | fot. nadesłane

Na skrzyżowaniu doszło do zderzenia obu pojazdów. Ciężarowe volvo wjechało w bok toyoty. W wyniku zderzenia dwie osoby z toyoty zostały przetransportowane. To kierująca autem oraz jej córka.

Teraz policjanci ustalają, który z kierowców nie zastosował się do sygnałów sygnalizacji świetlnej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że to kierowca volvo zignorował wskazania sygnalizacji i wjechał na skrzyżowanie.

Ciężarowe volvo wjechało w bok toyoty yaris należącej do wypożyczalni Panek CarSharing | fot. nadesłaneWASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.