VIVO! Lublin zaprasza na urodziny

Urodziny VIVO Lublin 6 7.03.2020 r. celebryci B1
VIVO! Lublin zaprasza na urodziny | materiały prasowe

W dniach 6-7 marca VIVO! Lublin świętować będzie swoje urodziny. Z tej okazji w centrum handlowe przygotowano urodzinową imprezę i fantastyczne atrakcje, m.in.: spotkanie z TikTokerami, panele i porady blogerek i stylistek modowych, a także… spotkanie z jedną z najpopularniejszych polskich aktorek – Sonią Bohosiewicz. Podczas urodzin odbędą się także poszukiwania twarzy do kolejnej kampanii z Lubelakami – ambasadorami centrum. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.

Świętowanie urodzin VIVO! Lublin rozpocznie się w piątek, 6 marca, w samo południe od konkursów scenicznych z atrakcyjnymi nagrodami, przygotowanymi przez najemców. Tego dnia do centrum handlowego zawitają także lubelscy blogerzy – BO4GO. Stylowa para będzie zachęcała do wzięcia udziału w urodzinowym castingu na ambasadorów VIVO! na kolejny rok.

Fotografie, które w późniejszym czasie pojawią się m.in. na miejskich billboardach, wykona fotograf znany z wielu sesji dla polskich i światowych marek – Łukasz Pęcak. Na wszystkich klientów, którzy tego dnia odwiedzą VIVO! Lublin, czekać będą również występy lokalnych grup artystycznych.   

Urodzinową sobotę, 7 marca, zainaugurują konkursy z nagrodami, ufundowanymi przez sklepy znajdujące się na terenie VIVO! Lublin. Następnie na scenie pojawią się m.in.: stylistka Monika Wilkołaska, lubelska blogerka Aleksandra Marzęda, znana jako Styloly, a także aktorka Sonia Bohosiewicz.

Podczas spotkania z cyklu „Moda okiem Moniki Wilkołaskiej” stylistka opowie o najnowszych trendach, a także zaprezentuje wybrane stylizacje własnego autorstwa. Styloly porozmawia z klientami podczas panelu dyskusyjnego o modzie. Nie zabraknie wywiadu z uwielbianą przez kinomanów Sonią Bohosiewicz, która po rozmowie z prowadzącym rozda swoim fanom autografy.

Tego dnia VIVO! Lublin odwiedzą również idole współczesnych nastolatków – TikTokerzy Lena Kociszewska i Filip Zabielski, którzy opowiedzą o fenomenie tej niezwykle popularnej aplikacji. Całość uzupełni wyjątkowy konkurs na najciekawsze stylizacje pod okiem cenionej ekspertki modowej – Renaty Chmielewskiej.

Nie zabraknie elementu obowiązkowego – pysznego tortu urodzinowego! W czasie trwania imprezy urodzinowej, w dniach 6-7 marca, centrum handlowe przygotowało również akcję, podczas której nagradzać będzie zakupy kartami podarunkowymi.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.