Vivaldi w nowej odsłonie. „Nowe cztery pory roku”

Vivaldi w nowej odsłonie. „Nowe cztery pory roku”
Fot. Materiał organizatora

Piątek, 6 października 2023 roku, godz. 19.00. Nowatorskie opracowanie ponadczasowych „Czterech pór roku” Antonio Vivaldiego z elementami improwizacji w stylistyce: minimal music, trans, world, z cytatami „Orawy” Wojciecha Kilara oraz recytacjami sonetów Antonio Vivaldiego i Agnieszki Osieckiej o porach roku.

„Cztery Pory Roku” na nowo odczytane

Antonio Vivaldi żyjący we Włoszech w latach 1678-1741 swój cykl koncertów skrzypcowych, które świetnie znamy, pisał ok.1725 roku. Jego „Cztery pory roku” to dziś jedno z najsłynniejszych dzieł muzycznych epoki baroku, jedna z najbardziej rozpoznawalnych kompozycji na świecie.

W taki właśnie muzyczny sposób Vivaldi widział i czuł pory roku i ich kolory.

Pomysłodawcy i soliści NEV VIBES zapraszają słuchaczy w niezwykłą podróż w świat natury i żywiołów widzianych na nowo z elementami nowatorskich oraz otwartych improwizacji, oraz artystycznych wizualizacji, tworzonych na żywo podczas koncertu.

Bilety w cenie:

  • premium: 80,00 zł
  • normalny: 60.00 zł

Bilety na to wydarzenie dostępne są na stronie Filharmonii Lubelskiej

Wybierasz się na koncert? Daj znać w komentarzu

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.