Uwaga, zboczeniec w toalecie! Podgląda kobiety, które korzystają z toalety

DSC05862
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Nasza Czytelniczka przestrzega przed zboczeńcem, który podgląda kobiety w toalecie zlokalizowanej w pasażu Tesco w Lublinie. „To było straszne!” – komentuje czytelniczka Ewelina.

– „Chciałabym ostrzec wszystkie kobiety, przed sytuacją, która spotkała mnie w czwartkowy poranek w Tesco. Będąc w toalecie zauważyłam nagle cień na podłodze od strony sąsiedniej kabiny i wyłaniającą sie twarz mężczyzny, który próbował mnie podglądać.

Natychmiast wyszłam z kabiny i zaczęłam do niego krzyczeć, sama już nie pamiętam co, byłam bardzo zestresowana. Przestraszona wyszłam z toalety (nikogo więcej tam nie było, nie mogłam więc zbyt wiele zdziałać) i poprosiłam przechodzącą obok kobietę o pomoc, jednak w tym czasie mężczyzna zdążył wybiec zanim jakkolwiek zareagowałyśmy.

Zboczeniec miał ok. 35-40 lat i jakieś 170cm wzrostu, był średniej budowy ciała. Sytuacje oczywiście zgłosiłam do ochrony w sklepie oraz na policje. Chcę uczulić wszystkie kobiety na takie sytuacje, tak naprawdę mogło sie to skończyć o wiele gorzej zważając na fakt, że byliśmy tam tylko we dwoje.”

– pisze czytelniczka Ewelina.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.