Uwaga, zboczeniec w Lublinie! Onanizował się w pobliżu popularnej galerii handlowej

błonia pod zamkiem
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Nasza Czytelniczka przestrzega przed zboczeńcem w Lublinie, który był widziany w pobliżu popularnej galerii handlowej i onanizował się na oczach innych ludzi.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godz. 11 na Błoniach pod Zamkiem przy al. Unii Lubelskiej w Lublinie. – „Uważajcie na zboczeńca! Za jednym z drzew w pobliżu Zamku Lubelskiego, na przeciwko popularnej galerii handlowej, jakiś facet onanizował się patrząc na mnie i moje koleżanki. To chyba szczyt wszystkiego!” – informuje jedna z Czytelniczek.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Po poznańsku mówiąc to raczej było „szczepanie” czyli źródłosłów wskazuje na szczypanie – jak powiedziałby prof. Miodek