Uwaga, zboczeniec w Lublinie! Masturbował się w pobliżu przystanku

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Nasza Czytelniczka przestrzega przed zboczeńcem w Lublinie, który był widziany w pobliżu przystanku Park Bronowice i masturbował się na oczach innych ludzi.

„Uważajcie na mężczyznę onanizującego się za przystankiem Park Bronowice 04. Dziś (tj. poniedziałek 22 czerwca) około godz. 8.25 mężczyzna, patrząc się na kobiety na przystanku, masturbował się przy szalecie. Uważajcie na siebie, a szczególnie na dzieci! Mężczyzna miał mniej więcej 45-50 lat, był łysy i miał na sobie białą koszulkę z niebieskim paskiem na górze i jeansy. Sprawa została zgłoszona na policję” – informuje jedna z Czytelniczek.

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.