Uwaga, zboczeniec w centrum! Rozpiął rozporek, wyjął przyrodzenie i zaczął nim machać. Relacje świadków

Autobusy oczekujące na przystanku Ogród Saski
Autobusy oczekujące na przystanku Ogród Saski | fot. Dominik Wąsik

Mężczyzna obnażał się przed kobietami i młodymi dziewczynami w centrum Lublina. Do tzw. nieobyczajnych wybryków doszło w okolicy Ogrodu Saskiego. Na miejscu zdarzenia interweniował patrol policji.

Zboczeniec obnażał się w centrum Lublina

Niecodzienna sytuacja miała miejsce w poniedziałek (9.10) po godz. 12 w okolicy skrzyżowania Al. Racławickich z ul. Lipową, naprzeciwko Ogrodu Saskiego w Lublinie. O kilku incydentach zboczeńca zostaliśmy powiadomieni przez naszych czytelników.

„Razem z koleżankami byłyśmy ofiarami zboczeńca w okolicach Biedronki naprzeciwko Ogrodu Saskiego. Sytuacja miała miejsce dzisiaj około godziny 12:20. Facet, idąc w naszą stronę, rozpiął spodnie i pokazał nam przyrodzenie, pytając, czy fajny… Mężczyzna wysoki, około 40 lat. Ubrany był na czarno, miał kaszkiet i okulary. Warto by było na niego uważać!” – ostrzega czytelniczka Natalia.

Kolejne zgłoszenie o nieobyczajnym wybryku tego samego mężczyzny dostaliśmy od matki jednej z uczennic.

„Córka z koleżanką wracała ze szkoły. Przy przystanku Ogród Saski w kierunku Lipowej za przystankiem stał facet. W momencie, kiedy córka z koleżanką spojrzały w jego kierunku, wyjął swoje przyrodzenie i zaczął się onanizować. Jest tam kamera i sprawa zostanie zgłoszona na policję. Uważajcie na swoje pociechy!” – ostrzega czytelniczka Mariola.

Z relacji jednej z mieszkanek Lublina wynika, że mężczyzna z takim samym rysopisem był również w ostatnim czasie widziany w okolicy dworca autobusowego PKS przy al. Tysiąclecia.

Co na to policja?

„Dyżurny otrzymał jedno zgłoszenie z ul. Lipowej. Nieznany mężczyzna miał obnażać się przed kobietą. Zgłaszająca podała dokładny rysopis sprawcy. Na miejscu po kilku minutach interweniował patrol, lecz nie napotkał osoby opisanej przez zgłaszającą” – potwierdza kom. Anna Kamola z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Policjanci zwracają się z apelem do świadków takich incydentów, by nie zwlekali ze zgłoszeniem takich sytuacji policji, bo w przypadki takich zdarzeń liczy się czas. Niewykluczone, że mężczyzna „chwalił” się swoim przyrodzeniem częściej.

Tego rodzaju zachowanie traktowane jest przez kodeks wykroczeń jako nieobyczajny wybryk. Grozi za to 1,5 tys. zł grzywny i areszt.

Apelujemy do mieszkańców o czujność i zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom.

Sprawca zatrzymany

Policjanci z 4. komisariatu w związku z tą sprawą zatrzymali 54-letniego mężczyznę. Wstępne ustalenia policjantów wskazują, że dzisiejsze zdarzenie z ul. Lipowej nie jest jedynym tego typu zachowaniem na jego koncie. Mógł dopuścić się podobnych gorszących wybryków w innych w miejscach publicznych.

Dlatego policjanci zwracają się do osób, które w ostatnim czasie były świadkami takich zdarzeń i poczuły się zgorszone o kontakt z 4. Komisariatem Policji w Lublinie – ulica Zana 45, telefon 47 811 48 00 lub z najbliższą jednostką Policji pod numerem 112

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.