Uwaga, zamknięta ul. Sieroca. Awaria sieci wodociągowej. Zmiana organizacji ruchu

Awaria wodociągowa na ul. Sierocej
Awaria wodociągowa na ul. Sierocej | fot. Dominik Wąsik

W niedzielę wieczorem na ul. Sierocej w Lublinie doszło do awarii wodociągowej. W związku z pracami przy usunięciu awarii ulica w poniedziałek została zamknięta dla ruchu.

Zamknięta ul. Sieroca

Jak przekazał MPWiK, do awarii wodociągowej doszło w okolicach adresu ul. Sieroca 3. Ulica została zamknięta dla ruchu w poniedziałek (17.10) od godz. 9 przy skrzyżowaniu z ul. Bernackiego.

Od strony ulicy Obywatelskiej został wprowadzony ruchu dwukierunkowy. Utrudnienia wystąpią do czasu usunięcia awarii wodociągowej przez MPWiK.

Śledź komunikaty dotyczący planowanych wyłączeń i awarii wody: Awaria wody Lublin. Przerwa w dostawie wody. Gdzie nie będzie dziś wody? Ostrzeżenia i komunikaty

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.