Uwaga właściciele psów! Ktoś rozrzuca parówki z trutką na szczury

Czytelnicy alarmują! W okolicy wieżowców Zana – Nadbystrzycka ktoś rozrzuca parówki nafaszerowane trutką na szczury.

 

Jak informują czytelnicy w okolicy wieżowców na ul. Zana i ul. Nadbystrzyckiej, a dokładniej przy sklepie Lewiatan ktoś rozrzuca parówki nafaszerowane trutką na szczury.

 

Tomasz: „Dziś rano znajomy poinformował mnie, żebym uważał na Sare (suczkę) jak będę ją wyprowadzał, bo ktoś koło Lewiatana porozrzucał zatrute pokrojone e kawałki parówki. Sytuacja powtórzyła się koło 16 kiedy znajoma zadzwoniła domofonem i przekazała identyczna informację ze nie tylko kolo sklepu było porozrzucane ale i w okolicach bloku zaznaczonego pieską.”

 

Kasia: „Uwaga na swoje czworonogi !!! Ktoś porozrzucał parówki z trucizną w okolicy wieżowców Zana/Nadbystrzycka. Okolice Lewiatana. Sprawcy życzymy zatrutej parówki w d…”

 

Sprawa została zgłoszona na policję. Funkcjonariusze zabezpieczyli monitoring sklepu, który może ujawnić sprawcę.


Masz sprawę lub problem, który chciałbyś nagłośnić? Poinformuj nas o tym! Pisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.


Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.