Uwaga właściciele czworonogów! Kiełbasa ze żrącą trucizną na os. Piastowskim

Na osiedlu Piastowskim w Lublinie ktoś rozrzuca na trawnikach kiełbasę nafaszerowaną kapsułkami i tabletkami ze żrącą substancją.

Na stronie Lubelskiego Animalsa pojawiła się informacja o niebezpieczeństwie czyhającym czworonogi na osiedlu Piastowskim w dzielnicy LSM w Lublinie. Ktoś rozrzuca kawałki kiełbasy nafaszerowane niebezpieczną substancją żrącą.

– Jakaś istota obłąkana z nienawiści do zwierząt rozkłada na trawnikach preparaty żrące (kapsułki, tabletki) do udrażniania rur kanalizacyjnych. Trucizna otoczona jest jakimś mięsnym ochłapem, który wabi zwierzęta. W środę wieczorem jedna z naszych pacjentek Tosia, trafiła na takie świństwo. Mimo wielkiej determinacji lekarzy w Przychodni Weterynaryjnej „Lubelski Animals”, Tosi nie udało się uratować – czytamy.

Tak wyglądał przekrojony podczas sekcji zwłok przeżarty ługami żołądek, jelito cienkie i dwunastnica – link

To nie pierwsza sytuacja na lubelskim LSM, gdzie ktoś próbuje zaszkodzić naszym czworonogom. Czytaj więcej: Gwoździe w kiełbasie! Ktoś znów próbuje zabijać zwierzęta

Lublin: Gwoździe w kiełbasie! Ktoś znów próbuje zabijać zwierzęta

Apelujemy o szczególną uwagę przy wyprowadzaniu naszych pupili na spacer. Niestety nikt nie jest w stanie przewidzieć, gdzie następnym razem nasze psy natkną się na śmiertelną pułapkę.

Prześlij tę informację swoim znajomym! Ostrzeż ich o niebezpieczeństwie!WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.