Uwaga, po osiedlu grasuje wandal! Jego celem padają lusterka w zaparkowanych samochodach

Uszkodzone lusterka w zaparkowanych samochodach przy ul. Tymiankowej
Uszkodzone lusterka w zaparkowanych samochodach przy ul. Tymiankowej | fot. nadesłane

Właściciele samochodów parkujących przy ulicy Tymiankowej w Lublinie liczą straty. Działo się to w nocy, kiedy ulice są puste. Wandal zniszczył boczne lusterka w zaparkowanych samochodach.

Lusterkowy wandal

O sprawie poinformowała nas jedna z czytelniczek, której to auto zostało uszkodzone minionej nocy. Jak się okazuje, wandal tamtej nocy uszkodził też kilka innych aut. Samochody były zaparkowane na ul. Tymiankowej, osiedle Łęgi na Czubach. Czytelniczka ma zamiar zgłosić to na policję jeszcze dziś.

W tej sprawie skontaktowaliśmy się z oficerem prasowym Komendy Miejskiej Policji w Lublinie, by dowiedzieć się, czy policjanci otrzymali zgłoszenia dotyczące działań wandala. Nadkom. Kamil Gołębiowski przekazał, że policjanci nie otrzymali jeszcze żadnych zgłoszeń.

ZDJĘCIA

Urwane lusterko boczne w samochodzie
Urwane lusterko boczne w samochodzie | fot. nadesłane
Zbite lusterko boczne w samochodzie
Zbite lusterko boczne w samochodzie | fot. nadesłane

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.