Uwaga pasażerowie! Od poniedziałku modyfikacja letnich rozkładów jazdy

mpk lublin ztm autobus przegubowy
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Od poniedziałku, 1 lipca Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie wprowadza modyfikację letnich rozkładów jazdy. Sprawdź, co się zmieni. Dalsza część tekstu poniżej.

1. Zmiana trasy linii 35

W związku z rezygnacją przez Gminę Głusk z partycypacji w kosztach funkcjonowania linii 35, zmienia ona swoją trasę przejazdu. Autobusy tej linii będą kursować następującymi ulicami: Felin – Doświadczalna – al. Witosa – Świdnik [al. Jana Pawła II, al. Lotników Polskich – droga serwisowa wzdłuż drogi S17 – Wyszyńskiego – Klonowa – Kusocińskiego – Racławicka – Świdnik Racławicka II (wybrane kursy do Świdnik – stadion)]

2. Zmiany w trasach przejazdu linii 16 i 73

W związku z zamknięciem pętli na ul. Wygodnej, linia 16 zostaje skrócona do Głuska do przystanku Głusk 03. Natomiast linia 73 nie będzie wykonywała kursów wariantowych przez Wygodną tylko przez pętlę w Głusku.

3. Korekta rozkładów jazdy linii nr: 14, 15, 36, 39 i 54

Rozkład jazdy linii 36 z punktu widzenia pasażera nie ulega zmianie.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Zmiana rozkładów jazdy co kilka miesięcy , a to święta a to Mecze a to inne rozrywki a to wakacje ; pytam czy w Naszym mieście komunikacją miejską jeżdżą tylko dzieci , młodzież i emeryci ,może ktoś by w końcu pomyślał o Tych mieszkańcach Naszego Miasta , którzy dojeżdżają do pracy i z niej wracają . Pytam dla kogo jest układany rozkład jazdy??? Ostatnio od Jednego Pana usłyszałam że dla ZTM. To jakaś porażka w godzinach szczytu zamiast przegubowca jedzie sobie krótki , nie wspomnę ,że Panowie Kierowcy klimatyzację to włączają kiedy im się podoba, a punktualnością rzadko grzeszą .