Uwaga na złodziei tablic rejestracyjnych!

Uwaga na złodziei tablic rejestracyjnych w Lublinie | fot. czytelniczka Weronika

Uwaga mieszkańcy LSM! Dzisiejszej nocy nieznany sprawca ukradł kilka tablic rejestracyjnych z aut zaparkowanych przy ul. Brzeskiej.

Do kradzieży doszło w nocy z soboty na niedzielę przy ul. Brzeskiej w dzielnicy LSM. Nieznany sprawca ukradł tablice rejestracyjne od kilku aut zaparkowanych na parkingu.

Chciałam poinformować, że na ul. Brzeskiej na LSM-ach jest złodziej tablic rejestracyjnych. Osoby stawiające samochody na parkingach w obszarze ulic Brzeska i Rzeckiego proszę o zwrócenie uwagi” – informuje czytelniczka Weronika.

Przypomnijmy, że kradzież tablic rejestracyjnych pojazdu oznacza dla właściciela przede wszystkim brak możliwości poruszania się samochodem. Za jazdę bez tablic rejestracyjnych grozi mandat.

Złodzieje często wykorzystują zrabowane tablice rejestracyjne, aby ukryć popełnienie wykroczenia lub nawet przestępstwa. Najczęstszym scenariuszem jest przytwierdzenie do własnego pojazdu skradzionych tablic rejestracyjnych, a następnie zatankowanie na stacji benzynowej i odjechanie bez zapłacenia.

Monitoring na stacji posłuży policji do namierzenia złodzieja, czyli w tym przypadku niewinnej osoby, która sama wcześniej padła ofiarą kradzieży.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.