Uwaga na sprzedawców energii! Podają się za pracowników PGE

Umowa Długopis
Zdjęcie ilustracyjne

Po Lublinie znowu chodzą sprzedawcy „taniej” energii, którzy podają się za pracowników PGE. Nachodzą głównie osoby starsze, bo te zazwyczaj niedosłyszą, niedowidzą, o nic nie pytają.

Oszuści powrócili do Lublina i podają się za pracowników PGE. O tym fakcie zostaliśmy poinformowani przez naszego czytelnika. – Uważajcie na osoby podające sie za dostawców prądu, wody, energi. Nikt z dostawców nie wysyła ludzi do domów klientów. Wczoraj dziewczyna przy ul. Janowskiej podawała się za PGE – pisze do naszej redakcji czytelnik Grzegorz.

Ofiarami oszustów są głównie ludzie starsi. Zachęcani korzystną ofertą i zmianą taryfy na tańszą podpisują umowy, z których później trudno się wycofać. Więcej o oszustwach z „korzystniejszymi” umowami na energię pisaliśmy tutaj – Uwaga na oszustów! Podają się za pracowników PGE

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Uwaga bo to firma moze byc z Lublina N… Energia maja siedzibe na Okopowej.jezdza czarnymi Renault Clio na We

  2. Zwyczajni oszuści. Podpisując z nimi umowę wpędzacie się w same problemy i rachunki wyższe o ponad połowę! Firma N*VO ENERGIA z Lublina podobno. Akwizytorzy przedstawiają się jako wydział regulacji energetyki też nie tylko jako firma PGE. Nie dajcie się nabrać!