Uwaga na oszustów! Podszywają się pod pracowników PGE. Nie daj się naciągnąć

Uwaga na oszustów! Podszywają się pod pracowników PGE. Nie daj się naciągnąć
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Po Lublinie po raz kolejny chodzą oszuści, którzy podają się za pracowników PGE. Nie posiadają przy sobie identyfikatora oraz proszą o ostatnie faktury rozliczeniowe.

Oszuści powrócili do Lublina i podają się za pracowników PGE. O tym fakcie zostaliśmy poinformowani przez naszą czytelniczkę Blankę. – „Uważajcie na oszustów podających się za PGE! Chcą aby im dać ostatnie faktury rozliczeniowe. Chodzą dzisiaj po ul. Przy Stawie” – alarmuje.

Ofiarami oszustów są głównie ludzie starsi. Zachęcani korzystną ofertą i zmianą taryfy na tańszą podpisują umowy, z których później trudno się wycofać. Więcej o oszustwach z „korzystniejszymi” umowami na energię pisaliśmy tutaj – Uwaga na oszustów! Podają się za pracowników PGE

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Pewnie HEG
    JEDNO WIELKIE OSZUSTWO!!!!!!
    UWAZAJCIE NA CWANIAKÓW
    MAJĄ BIURO W CENTRUM NA OKOPOWEJ
    POD INNĄ NAZWĄ ABY ICH NIE ROZPOZNAĆ.

  2. Przed chwilą byl zadzwonił do mnie mężczyzna z pytaniem o właściciela mieszkania . Bez identyfikatora . Jak sie zapytalam o co chodzi i kim jest to naskoczyl na mnie ze on nie ma czasu ze mną dyskutowac bo ma jeszcze duzo pracy . Powiedziałam żeby sie uspokoił i nie unosił i zachowal troche kultury to zaczął cos pod nosem gadac typu ” dobra weź „