Uwaga kierowcy! Zamykają odcinek ul. Lotniczej w Lublinie

IMG 20150611 152823
Od wtorku (21 lipca) do końca sierpnia zamknięty dla ruchu zostanie odcinek ul. Lotniczej od skrzyżowania z ul. Droga Męczenników Majdanka do ul. Puchacza. Na ten czas objazd zostanie poprowadzony ulicami: Krańcową, Pogodną Plagego i Laśkiewicza, Wrońską.

Przebudowę fragmentu ul. Lotniczej na własny koszt przeprowadza inwestor realizujący w tym miejscu obiekt handlowo-usługowy. Na ul. Lotniczej pojawi się nowa, bitumiczna konstrukcja nawierzchni w miejsce kostki klinkierowej, przebudowany zostanie chodnik po stronie zachodniej ulicy, na skrzyżowaniu z ul. Droga Męczenników Majdanka zostaną dodane sygnalizatory dla rowerzystów na przejeździe.

Objazdy dla trasy:

Jadąc Drogą Męczenników Majdanka trzeba będzie skręcać w ul. Krańcową, a następnie w Pogodną. Jest też druga możliwość: pojechać przez Wrońską, a następnie ul. Plagego i Laśkiewicza.

Wykonawca prac informuje, że przewidywany termin ich zakończenia to 31 sierpnia.

Prosimy kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.