Uwaga kierowcy! Zamkną dla ruchu ul. Wrotkowską

roboty drogowe znak utrudnienia
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Damian Gerhand // Spotted Lublin

Wykonawca przedłużenia ul. Dywizjonu 303 przechodzi do kolejnego etapu prac. W związku z tym, zamknie częściowo ul. Wrotkowską.

W związku z budową nowego odcinka drogi łączącej ul. Kunickiego z ul. Wrotkowską w najbliższą sobotę od godz. 18.00 wprowadzona zostanie czasowa organizacja ruchu – wykonawca prac planuje zamknięcie ulicy Wrotkowskiej od skrzyżowania z ul. Inżynierską do ul. Nowy Świat.

Objazd zostanie wytyczony przez ul. Inżynierską oraz ul. Smoluchowskiego. Zmiana organizacji ruchu w tym miejscu związana jest z przystąpieniem wykonawcy prac do budowy tunelu nad bocznicą kolejową.

Czytaj więcej o: Przedłużenie ul. Dywizjonu 303 w Lublinie

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Wolna amerykanka. Jazda pod prąd, niepisane rondo pod Lubellą. Pytam się gdzie jest policja żeby kierować ruchem.

  2. Mmm a co na inzynierskiej takiego strasznego jest ze boisz sie o zawieszenie? Jezdze tamtedy id lat i nie zauwazylem. No moze id steony stacji jest kapke slabiej niz na wysokosci elektrocieowni, ale bez przesady. Juz 20x bardziej rozdupczona jest dawna kruczkowskiego…

  3. tiniech trochę podreperuja inżynierską bo przez rok jazdy 2tys w zawieszenie pójdzie…