Uwaga kierowcy! Od piątku zmiana organizacji ruchu na ul. Wodopojnej

Uwaga kierowcy! Od piątku zmiana organizacji ruchu na ul. Wodopojnej - Spotted Lublin - najnowsze wiadomości z Lublina

Od piątku (28 listopada) zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu na ul. Wodopojnej na odcinku od al. Solidarności do ul. Staszica. Zmiany mają związek z budową budynku IPN. Organizacja ruchu będzie polegała na dopuszczeniu ruchu dwukierunkowego i będzie obowiązywała co najmniej rok.

Na ul. Wodopojnej na kierunku od ul. Staszica do al. Solidarności dopuszczony zostanie ruch obowiązujący tylko pojazdy budowy. W związku z tym znak nakazu skrętu w prawo z ul. Staszica w ul. Świętoduską nie będzie dotyczył pojazdów wykonawcy. Pojazdy te będą wjeżdżały w ul. Wodopojną: ul. Staszica oraz wyjazdem z budowy zorganizowanym tuż za przystankiem „Szewska 02”. Następnie z nakazem skrętu w prawo będą wjeżdżały w al. Solidarności w kierunku Zamku. Na skrzyżowaniu al. Solidarności z ul. Wodopojną pojawią się dodatkowe sygnalizatory dla aut wykonawcy. Pojazdy budowy będą wyjeżdżały z ul. Wodopojnej na tym samym cyklu światła zielonego, co auta jadące na kierunku: ul. Lubartowska – ul. Wodopojna – ul. Bajkowskiego.

Dla pozostałych pojazdów do jednego pasa zostaną zawężone: pasy służące do skrętu w lewo z al. Solidarności w ul. Wodopojną (wyłączony lewy skrajny pas skrętu, pas przy barierkach rozdzielających jezdnie) oraz ul. Wodopojna na odcinku od al. Solidarności do ul. Staszica. Cykl pracy sygnalizacji na skrzyżowaniu al. Solidarności/ul. Wodopojna pozostaje bez zmian.

materiały: UM Lublin

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.