Uwaga kierowcy! Od piątku zmiana organizacji ruchu na ul. Wodopojnej

remont

Od piątku (28 listopada) zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu na ul. Wodopojnej na odcinku od al. Solidarności do ul. Staszica. Zmiany mają związek z budową budynku IPN. Organizacja ruchu będzie polegała na dopuszczeniu ruchu dwukierunkowego i będzie obowiązywała co najmniej rok.

Na ul. Wodopojnej na kierunku od ul. Staszica do al. Solidarności dopuszczony zostanie ruch obowiązujący tylko pojazdy budowy. W związku z tym znak nakazu skrętu w prawo z ul. Staszica w ul. Świętoduską nie będzie dotyczył pojazdów wykonawcy. Pojazdy te będą wjeżdżały w ul. Wodopojną: ul. Staszica oraz wyjazdem z budowy zorganizowanym tuż za przystankiem „Szewska 02”. Następnie z nakazem skrętu w prawo będą wjeżdżały w al. Solidarności w kierunku Zamku. Na skrzyżowaniu al. Solidarności z ul. Wodopojną pojawią się dodatkowe sygnalizatory dla aut wykonawcy. Pojazdy budowy będą wyjeżdżały z ul. Wodopojnej na tym samym cyklu światła zielonego, co auta jadące na kierunku: ul. Lubartowska – ul. Wodopojna – ul. Bajkowskiego.

Dla pozostałych pojazdów do jednego pasa zostaną zawężone: pasy służące do skrętu w lewo z al. Solidarności w ul. Wodopojną (wyłączony lewy skrajny pas skrętu, pas przy barierkach rozdzielających jezdnie) oraz ul. Wodopojna na odcinku od al. Solidarności do ul. Staszica. Cykl pracy sygnalizacji na skrzyżowaniu al. Solidarności/ul. Wodopojna pozostaje bez zmian.

materiały: UM Lublin

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.