Uwaga kierowcy — od 1 lipca utrudnienia na ulicach Lublina

ul. Tomasza Zana
ul. Tomasza Zana | Fot. Google Maps

W związku z remontem sieci ciepłowniczej zostaną wprowadzone tymczasowe zmiany w organizacji ruchu w okolicach ulicy Bohaterów Monte Cassino.

Jakie utrudnienia czekają kierowców

Od soboty, 1 lipca, wprowadzone zostaną tymczasowe zmiany w organizacji ruchu w okolicach ulicy Bohaterów Monte Cassino w związku z remontem sieci ciepłowniczej.

Zamknięty będzie wlot na rondo Nauczycieli Tajnego Nauczania po stronie Centrum Handlowego E. Leclerc. Objazdy wyznaczono ulicami: Bohaterów Monte Cassino, Kraśnicką i Zana. Utrudnienia potrwają do końca sierpnia.

Parking na pl. Zamkowym nieczynny

Z kolei we wtorek (4 lipca), w związku z pracą ekipy filmowej, wyłączona zostanie z ruchu środkowa część pl. Zamkowego. Tym samym nieczynne będą zlokalizowane tam miejsca parkingowe.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.