Uwaga, dwa łosie biegają po Lublinie! Kierowcy powinni zachować ostrożność. Próbują odłowić zwierzęta

Dwa łosie przy al. Solidarności
Dwa łosie przy al. Solidarności | fot. czytelnik Kuba

Trwa akcja strażników miejskich z ekopatrolu i lekarza weterynarii, którzy próbują odłowić dwa łosie, które od sobotniego wieczoru biegają sobie po Lublinie. Kierowcy powinni zachować ostrożność.

Łosie biegają po Lublinie

Jeden z czytelników poinformował nas, że w sobotę około godz. 21:40 zauważył dwa łosie w Lublinie. Biegały na pasie zieleni pomiędzy al. Solidarności a ul. Północną. Według niego zwierzęta miały wybiec z terenu Górek Czechowskich.

Wyglądały na zdezorientowane i spłoszone. Mogły stworzyć niebezpieczeństwo zarówno dla kierowców, jak i dla siebie. Konieczna była interwencja służb.

Do akcji wkroczyli strażnicy miejscy z Ekopatrolu oraz lekarz weterynarii, którzy zamierzają uśpić zwierzęta i wywieźć w bezpieczne miejsce, gdzie odzyskałyby wolność. Obecnie trwa akcja odłowienia zwierząt.

Kierowcy powinni zachować szczególną ostrożność w tej okolicy.

NAGRANIE

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.