Utrudnienia na wylotówce z Lublina. Pługosolarka zderzyła się z jeepem

Zderzenie jeepa z pługosolarką na wysokości Elizówki
Zderzenie jeepa z pługosolarką na wysokości Elizówki | fot. czytelnik Damian

Uwaga kierowcy! Na wylotówce z Lublina w kierunku Lubartowa doszło do zderzenia pługosolarki z samochodem osobowym. W miejscu zdarzenia występują utrudnienia w ruchu.

Pługosolarka zderzyła się z autem

Do zdarzenia doszło we wtorek (21.11) około godz. 19:30 na drodze wojewódzkiej nr 835 na wysokości Giełdy w Elizówce. Na pasie w kierunku Lubartowa doszło do zderzenia samochodu osobowego marki Jeep z pługosolarką.

W miejscu zdarzenia występują utrudnienia w ruchu. Pojazdy zablokowały lewy pas w kierunku Lubartowa. Ruch odbywa się prawym pasem.

Kierowcy oczekują na przyjazd policji.

Zobacz także: Marznący deszcz spowodował, że na drogach i chodnikach zrobiło się ślisko. Na ulice wyjechały pługosolarki

Zdjęcia

Pługosolarka zderzyła się z jeepem
Pługosolarka zderzyła się z jeepem | fot. czytelnik Damian

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.